Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nem járták ki még a 8...

Akik nem járták ki még a 8 általánost se azok hogy boldogulnak az életben?

Figyelt kérdés
Nekem sincs meg és valószínűleg már nem is lesz. Dolgozok rosszabnál rosszab helyeken. Ismerek több embert is aki hozzám hasonlóan aluliskolázottak, mégis megvan a gyönyörű kéró, autó, biztos anyagi háttér. Érdekes meg felettéb bosszantó!
2021. dec. 25. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne bosszankodj rajta, tanulni meg sose késő. Tegyél azért, hogy jobb legyen.
2021. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem megvan a középiskola mégis egy retek helyen dolgozok ha ez megnyugtat.

Amúgy a mamámnak sincs meg a 8...43-ba született, minden szaron átment, akkor gyakoribb is volt hogy valakinek nincs meg. De aztán mégis normális ember lett belőle, talált munkát (nem a legjobbat) de dolgozott, nyugdíja is van.

2021. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

" Ismerek több embert is aki hozzám hasonlóan aluliskolázottak, mégis megvan a gyönyörű kéró, autó, biztos anyagi háttér."


..és ők konkrétan mit dolgoznak? Lesd el tőlük hogy mit csinál, és csináld te is.


Amúgy kamu trollkérdés, nagyon látszik.

2021. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Nem kamu kérdés. Talán a silány megfogalmazásom miatt látod annak.
2021. dec. 25. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
nem csak az iskolában lehet olyan tudást szerezni, amiért jól fizetnek.
2021. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Pont amiatt gyanús hogy túl jó a megfogalmazás. :D
2021. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Teyjóayavay nemuygódólkóc mitsók butanö bárcak midenaya iygódólkósna akórnemhalnameg skyerek abutaszulök saját yerekét megöli "


Ezt egy ilyen iskolázatlan purdécigány nő facebook faláról másoltam ki. Na így írnak az igazi iskolázatlanok, szóval kérdező ne panaszkodj, mert te már bőven túlképzett vagy ehhez képest.

2021. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos sokan jobban mint az egyetemet végzettek..
2021. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Részben számít az iskola, de nem az határozza meg, hogy ki leszel. Én középiskola 4. Osztály közepén hagytam abba az iskolát. Vagyis befejezett iskolai amiről bizonyitvanyom van az a 8 általános. 38 éves vagyok most és 3 cégnek a tulajdonosa, összesen 28 embernek (21 családnak) adok ezáltal ételt az asztalra és fedőt a fejük fölé. Nincsenek anyagi problémáim és nem érzem hogy bármiféle hátrányt élveznék azokkal az osztalytarsaimmal, akik végig jártak, sőt még tovább is tanultak. Az észt és az életre valóságot nem az elvégzett osztályok száma adja.
2021. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nem kamu kérdés. Talán a silány megfogalmazásom miatt látod annak."

egy másik hozzászóló vagyok, üvölt a kérdésről, hogy kamu. az egy dolog, hogy igényes a megfogalmazás (8 általánossal is lehet jó a szókincs, főleg az olvasottabb idősek körében), de emellett rohadtul szembetűnik, hogy mindenhol szándékosan egy b-vel írtad a melléknév fokozást.

2021. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!