Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatalok,terveztek külföldön...

Fiatalok,terveztek külföldön dolgozni,vagy inkább itthon maradnátok és itthon boldogulnátok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Itthon akarok maradni és itt dolgozni
Külföldön tervezek dolgozni,de itthon akarok házat/lakást venni és később lakni is
Elfogok menni,és vissza sem jövök
Még nem tudom pontosan,gondolkodom
56 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Középszinten tudok angolul és most tanulok németül. Ha elmegyek külföldre, akkor nem jövök vissza.
2020. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Skandinávia, álmaim földje, ha tehetném, mennék. Semmi kedvem ebben a balkán pöcegödörben lakni. Meglőttem magam, hogy állami támogatottságú egyetemre jelentkeztem és vártam, mert skilled workerként akartam menni. De koronavírus miatt migránskorlátozás és Orbánisztán euroszkeptikus távolodása miatt elvágtam magam tőle. Inkább mentem volna előbb...
2020. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
A rossz rendszer űz el mindenkit...senki sem akar a pocsolyába maradni.Ezt érdemli az ország a munkaadók
2020. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Én soha nem gondoltam arra hogy kimenjek csak azért mert ott jobban megélek. Nyilván nem kapok annyit de a végzettségemmel itthon is megélek, külföldön viszont nehezen tudnék elhelyezkedni mert a zsírosabb posztokat nagyon ritkán adják egy külföldinek (ha adják egyáltalán).
2020. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Az előttem szóló mekkora okorseget ír... :))) Mi most novemberben hagyjuk el az országot VEGLEG. A párom olyan pozíciót kapott meg, hogy az osztrákok is csak néznek. :)) Ismerőseink egytől egyig mondják, akik kint élnek, hogy a jó munkaerőt megbecsülik, ellenben itt...
2020. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Én állatorvosira készülök. Jövőre megyek angol felsőfokúzni és franciát tanulok alapfokon. Amint tehetem szeretnék kiköltözni külföldre.
2020. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha kapok lehetőséget, kimegyek dolgozni keményen pár hónapot/évet, aztán visszajövök, és a pénzből biztosabban élhetek itthoni fizetéssel is. Szóval mindkettő. :)
2020. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Még gondolkodom, de inkább az itthont preferálom. Az emberek idekötnek, ráadásul van otthonom is, magyar viszonylatban jól is keresek, nincs annyi motivációm kimenni.
2020. okt. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8# Én is hasonlóképp vagyok,viszont nyugdíjunk már nem nagyon lesz,engem ez az egyetlen ami lehet hogy képes lesz elüldözni külföldre...
2020. okt. 30. 12:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
9: Számoltam ezzel, de annyit talán össze tudunk gyűjteni addigra szerintem. Az ember ~egy ház árával már csak-csak el tud menni nyugdíjba.
2020. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!