Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A diszlexiás meg diszkalkulia,...

A diszlexiás meg diszkalkulia, diszgráfia aki mind a három tanulási betegségbe szenved ezek az emberek hogy boldogulnak az életben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 19:27
 1/3 A kérdező kommentje:
meddig kel még várni mire kapok választ ? qurvaélet!!!
2015. nov. 20. 13:01
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 19 éves tanuló fiú vagyok aki diszlexiában diszkalkuliában és diszgráfiában szenved igazábol tudnak boldugulni az életben csak nagyon nehéz van amikor könnyeb van amikor nehez sajnos sokan betegnek butának vagy fogyatékosnak tartanak minket pedig nem vagyunk se betegek meg se buták meg se fogyatékosok sokszor feladatokhoz segítséget igénylünk más területen se mindenki jó pl a müvészetbe sem de valaki közülünk mások sikereket élnek müvészetben vagy más területen és bizony lehet egy diszlexiás diszkalkuliás és egy diszgráfiás jó tanuló.
2015. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Figyelj, abszolút ne érezd magad fogyatékosnak!

Nekem diszkalkuliám van, és végzős egyetemista vagyok,

olyan szakot választottam, ahová nem kell a matek!

Tudok összeadni, kivonni, osztani, szorozni, százalékot

számolni, még egy két könnyebb egyenlet is menne talán.

De minek?? Az életben nem vettem hasznát sem az algebrának, sem pedig az idióta harmadfokú egyenleteknek és társaiknak, aki szereti tanulja csak, vagy szakosodjon matektanárnak, mérnöknek stb. De ha például, te jól tudsz angolul, vagy szereted a biológiát, kémiát,tesit, akkor elég sok lehetőséged adódik. E-miatt ne legyél elkeseredve szerintem.

2016. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!