Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyönyörű...

Szerintetek is gyönyörű király lina húga, Eszti?

Figyelt kérdés
Természetes szépség.

#Eszti #király lina
2021. dec. 26. 00:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2021. dec. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj képet
2021. dec. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Már megint egy hülye celebes kérdés...unalmas...
2021. dec. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Dehát ez egy nudli, hatalmas orral.


Átlag.

2021. dec. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal szebb mint lina, ő nekem kifejezetten csúnya.
2021. dec. 26. 18:28
 6/19 anonim válasza:
53%

Nekem ő sem tetszik, de Linánál lényegesen szebb arca van, ebben igazad van.

Pont most néztem egy videót, amiben Lina azt mondja, hogy sokan írtátok, hogy hasonlítok Lily Collinsra az Emily in Paris-ból. Na hát ezen lehidaltam :) max a szemöldökük vastagsága hasonlíthat, meg hogy mind a kettő egy vékony nő (de ennyi erővel akkor én is hasonlítok Lily Collinsra). Az arcuk kb annyira hasonlít, mint én Denzel Washingtonra (és nem vagyok afro-amerikai férfi, maradjunk annyiban :)))

Lina egyébként szerintem tipikusan nagyon meg van elégedve magával. A haja szép dús, azt szoktam figyelni, de itt ki is fújt. Semmilyen alakja nincs (mint írtam, vékonynak vékony, bár inkább már csak szimplán sovány), csúnya a bőre, és bumfordiak a vonásai.

2022. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Na igen, az, hogy azt írják hasonlít Lily Collinsra, szerintem végképp az egekbe emelte az egóját, közben meg 2 véglet.


Rettenetesen gebe, semmi feneke nincs, túltolta nagyon, a bőre sem szép és tudom, sokaknak jól áll az anyajegy, rajta kifejezetten csúnya, bár erről nem tehet. A haja az egyetlen ami szép rajta.

2022. jan. 17. 17:58
 8/19 A kérdező kommentje:
Már megint Lilynek képzeli magát 🤣 annyira görnyedt Istenem, ránézek és nekem törik el a hátam
2022. jan. 20. 01:30
 9/19 A kérdező kommentje:
2022. jan. 20. 01:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem se szép egyik sem, Linának mostanàban a videói is nagyon idegesítőek mert csak szponzoráció az egész.. unalmas. Ment a leiratkozas.
2022. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!