Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyönyörű...

Szerintetek is gyönyörű király lina húga, Eszti?

Figyelt kérdés
Természetes szépség.

#Eszti #király lina
2021. dec. 26. 00:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja és rohadtul nem hasonlít lilyre max a haja.
2022. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, a haja, meg az, hogy mindketten iszonyatosan soványak. Kezdik is megjegyezni egyre többen linának, hogy ugye nincs baja, hogy ennyit fogyott. Valami gond van nála, látszik, ha véletlen eszik egy videóban. A körülötte levőknek kellene mondani, mielőtt csontvázzá alakul. Olyan a teste mint egy 13 éves kisfiúé.
2022. jan. 22. 08:00
 13/19 anonim válasza:
28%
Egyrészt testképzavarosnak mondanám, másrészt.. nem feltétlenül a tipikus anorexiás, nem tudom, milyen fajtái vannak még a táplálkozási zavaroknak, de szerintem van valami ilyen hiperszuper egészségmánia manapság. Szerintem ez a folyamatos edzés/futás (félreértés ne essék, nagyon fontos a mozgás), a vegánság (ebbe nem megyek bele, megvan a véleményem), mindenféle mentesen evés, ez kiütközik rajta. Egyedül a haján (amit már én is említettem itt, és többetek is) nem látszik, hogy gond lenne, de a bőre is olyan sápadt, szürke, egyenetlen, rendszeresen cserepes a szája, ha megfigyelitek, és hát igen, az alkata, mintha egyre fogyna.
2022. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, a bőrén látszik nagyon. Szinte az összes vlogmas videót edzéssel indított, na azokban a szerkókban lehetett látni, hogy csont és bőr. Hiába akar edzéssel izmot építeni, ha nincs miből, semmi táplálékból nem lehet. Már csak egy oszlop az egész lány, minden ruha eláll tőle, se melle, se feneke. Nem hiszem el, hogy senki nem szól neki. Vagy annyira Zórára akar hasonlítani, de azért ő más, ő alapból ilyen testalkattal rendelkezik, nála nem látok bajt.
2022. jan. 22. 19:31
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja meg, a karolina annyira görcsös meg be van feszülve egyfolytában, látszik, hogy emil rég nem látta el a baját.. bár, szerintem akkor is csak fekszik mint egy darab fa, na meg csak a kutyák játszanak csontokkal.
2022. jan. 23. 01:44
 16/19 A kérdező kommentje:
Jesszus, csinált Emily in Paris videót, valaki szóljon már neki! 🤣
2022. jan. 23. 19:06
 17/19 anonim ***** válasza:
9%
De ilyen kommenteket kap “jaj azt hittem hogy tényleg Emily” 😂😂😂😂 ég és föld pedig a kettő
2022. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Mindig is ilyen vékony volt, nem értem annyira a felháborodást
2022. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%

Jesszusom, itt de tökéletes lehet mindenki:))

Inkább magatokra fordítsatok ennyi időt,mint amennyit itt fröcsögtök egy olyan lányról, akivel az ég egy adta világon semmi baj nincsen. Maximum nem a mai plasztikázott insta lány.

2022. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!