Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább vagy...

Mi volt a legdurvább vagy legfurcsább dolog, amit valaha kérdeztek tőled állásinterjún?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akarok-e a későbbiekben igazgató lenni? Azt válaszoltam erre, hogy nincsenek ilyen jellegű céljaim. Erre viccesen megjegyezték, hogy miért nem?
2021. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem azt kérdezték, hogy van-e párom és ha igen, akkor az férfi vagy nő? 🤨
2021. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Akarok e gyereket és ha igen mikor?


Értem én, hogy az a biznisznek nem jó, de wtf? Ráadásul ezt egy olyan helyen, ahol otthonról is végezhető a munka, még ágyból írsz. Frontend fejlesztő.

2021. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
91%
Párkapcsolatban élsz? Nem tudom ez mit be folyásolj ill hogy hány percre laksz a munkahelytől? Meg hogy a későbbiekben akarsz gyereket? Amúgy meg férfi vagyok ezt is furcsálottam
2021. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Van-e barátom?

Milyen munkaköre van?

Milyen kocsija van?

(N/27)

2021. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi a jelenelgi munkahelyén a fizetése?

Mennyi az órabér?

Ha egy hét múlva elküldenénk magát, és a helyére felvennénk egy megváltozott munkaképességűt akkor, hogy viselné?

2021. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van folyamatban másik cégnél pályázatod? Vársz máshonnan visszajelzést?
2022. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol lakom, kivel, és kinek a nevén van az ingatlan / ki a tulajdonos o_O... az egy dolog, hogy mi köze van hozzá, de miért releváns? Mert a "mikor tervezel gyereket?" kérdésnek a logikáját értem, még ha etikátlan is...
2022. nov. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!