Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én örülök annak, hogy...

Csak én örülök annak, hogy végre vége a Karácsonynak?

Figyelt kérdés

Egy kissé antiszocnak tűnhetek, de az utóbbi 1-2 évben már nem lelkesedem annyira a karácsonyért. Minden évben megy a rohangálás, a felesleges stresszelés az ajándékokért. [Idén már ott tartottunk, hogy én rohangáltam apa ajándékáért is, amit elvileg anya vett volna meg neki, ők meg elmentek wellnessezni.] Ha felnézek facebookra, a kötelező karácsonyi fotózás bájvigyorgó képei jönnek velem szembe vagy kismama/eljegyzéses bejegyzések. Aztán ott van a sok kaja, a tonna számra készített süti, amikre, ha ránézek, már attól hízok.


Nem az ünneppel van a bajom, hanem azzal, hogy átment az egész felszínességbe, már 1-2 héttel előtte görcsben van a gyomrom, hogy jön a karácsony. Más is így van ezzel?


2021. dec. 27. 06:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb, hozzászólásban kifejtem.
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy egyedül. Én is utálom ezt a felszínes, rohangálós, zabálós időszakot. Túlevéses evészavarral küzdöttem és már gyógyulófélben voltam egy ideje. A rokonok addig erőszakoskodtak, erőltették belém a kajákat, míg rá nem bólintottam. Ebből az lett hogy 4 napig rosszullétig ettem magam. Szóval igen, gyűlölöm ezt az időszakot. :)
2021. dec. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
A karácsonyt nem kell indokolatlanul nagybetűvel írni.
2021. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2, örülök, hogy átjött a kérdés lényege. Igazából, ha nem szólsz, észre sem veszem, hogy a mobilom átjavította...
2021. dec. 27. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Ja... mindig az a fránya mobil :D
2021. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Csak én örülök annak, hogy végre vége a Karácsonynak?"

Hogyhogy vége? Lemondott? :-O

2022. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!