Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vége van a nagy KARÁCSONYI...

Vége van a nagy KARÁCSONYI KÉSZÜLŐDÉSNEK. Megtörténtek a családi összejövetelek. Minden sikerült, de HOGYAN TOVÁBB?

Figyelt kérdés
Túl nagy üresség tört rám. Egyedül élek, 78 éves nagymama vagyok. Szinte fáj az egyedüllét, pedig boldog voltam az ünnepek alatt, de minden OLYAN MÚLÓ. :-(
2013. dec. 28. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Foglalja le magát valamivel, pl. zene, film, könyv, ilyesmi. Hamarosan megszűnik az érzés, és minden visszazökken az eredeti felállásba.
2013. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem vicc, akkor először is gratulálok. Kevés 78 éves nagyi ül le a számítógép elé internetezni:)

Másodszor azt tanácsolom, hogy keress egy nyugdíjas klubot, vagy valamilyen közösséget, ahová heti rendszerességgel eljárhatsz, emberek közt lehetsz, akkor nem fogod magad egyedül érezni.

Harmadszor pedig ha már így értesz az internethez, könnyebben tarthatod a kapcsolatot a gyerekekkel és az unokákkal, még ha messze laknak is.

Hajrá!

2013. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Járj el fürdőkbe hetente 2 alkalommal, illetve színházba hetente 2 alkalommal. Ez már heti 4 alkalom. Internetezz! Nézz utána süteményeknek, újfajta ételeknek, és próbáld ki őket! Ki tudja? Lehet, hogy olyan finom sütit találsz, a neten, hogy az egész család kedvencévé válik!Olvass fórumokat, hallgass jazz zenét! Ha tudsz, akkor rajzolj vagy fess tájképeket! Kezd el játszani netes játékokkal. Annyi lehetőség van az életben, csak észre kell venni őket! :)
2013. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
a nagymamám is mindig igy érez. ma fel is hivtam telefonon, hát mit mesélt nekem, unalmában neki állt kapálni :D mindig kell neki vagy 2 hét mire helyre billen, és ujbol megtalálja a helyét.
2013. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez ertheto.de hamarosan visszater minden az errdeti kerekvagasaba :) mozdulj ki egy kicsit ha nagyon egyedul erzed magad.
2013. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
UI: bocsánat a tegezésért, ezt szoktam meg ezen az oldalon:)
2013. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszolóhoz csatlakozom! Gratulálok, hogy 78 évesen tud internetezni! (3-as vagyok)
2013. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
oh, igen, a nyugdijas klub jo ötlet. ott mindg van valami program, a nagyim is odajár, bár már menni alig tud, de oda mindig elbiceg. :) (ö 84 éves) Egyébként én ismerek egy 70 feletti nénit, aki netezik és facebookozik (Márta néni :))
2013. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Anyukám is 78 éves, tökéletesen kezeli a számítógépet, és az unokáktól eltanulta a hangulatjelek használatát is.

Szóval ez nem jelenti azt, hogy nem lehet a kérdés igaz.


A kérdésre: nemsokára jön a következö családi program, születésnapok, névnapok, amikre lehet tervezni, kézimunkákat tudsz készíteni a családtagoknak (kötött sál, sapka, pullóver, stb).

2013. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a bajom a karácsony után mindig. :(

Október óta foglalkoztat a készülődés, aztán meg olyan hamar eltelik, és itt állok, hogy: de akkor most mi van? Most mit várjak? :(

2013. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!