Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy beteg ember hogy lehet...

Egy beteg ember hogy lehet boldog az életben?

Figyelt kérdés
Szervi, és idegrendszeri problémáim vannak ami miatt hátrányba vagyok az életben. Nem vagyok egyenlő mással, jogilag lehet, de nem vagyok egyenértékű egy egészségessel. Egyértelmű hogy nem vagyok olyan értékes mint egy teljes munkaképességű mivel nem tudok annyit termelni. Az emberek társnak is egészségest keresnek, ami engem személy szerint nem zavar mert nem vágyom társra. Iskolában, munkahelyeken általában én voltam a különc ha egészséges emberek között voltam, sérült embereknek kialakított helyeken pedig nem érzem jól magam a környezet miatt. Annyival jobb hogy nem néznek ki annyira mint mondjuk az egészségesek közül, de vannak speciális iskolában/rehabos munkahelyeken olyan egyének akiket mondjuk az autizmusuk vagy egyéb miatt nehéz elviselni. 21/f
2021. dec. 28. 00:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért írtam ki mert nincs kihez szóljak, szóval írok ide.
2021. dec. 28. 00:09
 2/19 anonim ***** válasza:
Te csacsi. Azt hittem, hogy rólam szól az írásod. Aztán, az ismerőseim közül is, valaki otthon is reklámoz, hogy milyen aranyos vagyok, kedves. Nekem ez elég. ;)
2021. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én önálló életet akarok, jó keresetet. Viszont nem látok erre lehetőséget egyenlőre.
2021. dec. 28. 00:25
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Figyu, olyan hogy egészséges ember, azért nagyon kevés van. Azért mert ránézésre nem látszik, azért az emberek többségenek vannak egészségügyi problémái. Ez nem ok arra, hogy másképp érezd magad mint egy másik ember.
2021. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz ha valaki tikkes, mintha magas vérnyomásos lenne. Az előbbi látszik.
2021. dec. 28. 00:40
 6/19 anonim ***** válasza:

Ok de nem írtad eddig, mit takar a betegség nálad. Ezer fajta betegség létezik.


Hang formajaban van neked? Mert nekem 3 hónapig tikkelt a szemem pár éve nagyon durván egy stresszes élethelyzet miatt. Mások is észrevettek. De elmúlt idővel.

2021. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A fejem szokott tikkelni, meg néha megrándul a karom is, szoktam halkan nyögdécselni, krákogni. Az arcom is szokott tikkelni, mindentől könnyen megijedek, kényszeres is vagyok.
2021. dec. 28. 00:47
 8/19 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnálom. Voltál már például olyan helyen, ahol próbálják kideriteni, honnan ered a probléma gyökere?
2021. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Voltam, de ugyebár amilyen csodás ellátásunk van..
2021. dec. 28. 00:54
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem orvosra gondoltam. Hanem aki jó mélyen leás a tudatalattidba. Pszichológus, vagy kineziológus, coach, ilyesmi. Aki a lélek betegséget keresi meg, ami a testi problémat okozza.
2021. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!