Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy párkapcsolatban élő vagy (házas) férfi és nő között nem létezik barátság? Vagy az életben (ezen oldalon kívül) van ilyen?

Figyelt kérdés

Sokáig hitem ebben (tudom ez egy kérdező oldal, még is legtöbben vadásznak' itt).

Tehát néha(többször) rám írtak egy-egy válaszom kapcsán,nem válaszolok mindenkinek,csak aki értelmesen intelligensen írt.Letisztáztuk mindenkinek van kapcsolata,nem akarunk elválni stb,csak dumálunk őszintén mindenről.

Saját részről ezt tartottam is,de a másik fél egy idő után mindig többet akart,vagy pofátlanul hazudozott (nem az volt akinek írta magát).

Tényleg nincs már olyan normális ember aki szeretne megismerni más emberek anélkül,hogy rámoccanna?

Vagy ,hol az őszinteség?

Egyedülálló csúnya fiúcska családot hazudik,alkoholista munkanélküli ratyi meg izmos Adónisznak adja ki magát....


Biztos fordítva is van,hogy hatvan éves lepukkant nő meg szépségkirálynőnek....

De úgy is kiderül,fény derül mindenre.

Miért jó hazudni?


Ki tapasztalt még ilyet?



#hazugság #vetítés #szimpátia #becsapás #vakítás #lódítás #Párkapcsolatban barátság #egy húron pendülés #beteg elmék.
2016. aug. 11. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy direkt ismerkedésre szánt oldalon is van ilyen, de it mit vársz? Semmit nem kell megadnod magadról, mindenki annak mondja magát aminek akarja. Ez nem társ/barát kereső oldal!

Én még pl sohasem jártam így, mert nem akarok senkivel ismerkedni.

2016. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek. Ez az oldal természetéből fakad szerintem is, és a pláne az benne, hogy ugyanazzal a felhasználóval is meg tud játszani egy ember különböző személyeket... 21/F vagy 18/L, még nem döntöttem el :)
2016. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazatok van. Csak nekem pont az a fura, hogy arc nélkül sem tudnak emberek őszinték lenni.

Mert egyébként is sok a lódítás, vetítés,'a mindennapokban, munkahelyen,sajnos néha barátságokban...

2016. aug. 12. 08:38
 4/4 anonim válasza:

Itt van a kutya elásva, hogy már a hétköznapokban is megszokták az emberek, hogy hazugságvilágokat építenek maguk köré, mert sokkal kényelmesebb úgy élni. Ha az emberke nap, mint nap hazudik, az arcát is felvállalva, akkor nem hiszem, hogy gondot okozna ugyanezt itt megcsinálni.


#2 voltam

2016. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!