Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy beteg ember hogy lehet...

Egy beteg ember hogy lehet boldog az életben?

Figyelt kérdés
Szervi, és idegrendszeri problémáim vannak ami miatt hátrányba vagyok az életben. Nem vagyok egyenlő mással, jogilag lehet, de nem vagyok egyenértékű egy egészségessel. Egyértelmű hogy nem vagyok olyan értékes mint egy teljes munkaképességű mivel nem tudok annyit termelni. Az emberek társnak is egészségest keresnek, ami engem személy szerint nem zavar mert nem vágyom társra. Iskolában, munkahelyeken általában én voltam a különc ha egészséges emberek között voltam, sérült embereknek kialakított helyeken pedig nem érzem jól magam a környezet miatt. Annyival jobb hogy nem néznek ki annyira mint mondjuk az egészségesek közül, de vannak speciális iskolában/rehabos munkahelyeken olyan egyének akiket mondjuk az autizmusuk vagy egyéb miatt nehéz elviselni. 21/f
2021. dec. 28. 00:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Voltam többnél is de nem segített, a legtöbb nem jó semmire, sámándobolástól kezdve minden hülyeséget adnak tanácsként.
2021. dec. 28. 01:00
 12/19 anonim ***** válasza:
Rossz gyermekkorod volt?
2021. dec. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Felemás.
2021. dec. 28. 01:04
 14/19 anonim ***** válasza:
Pedig onnan ered minden. Na mindegy, én ott keresgelnek a helyedben... És mindenáron meg akarnék gyógyulni. De abban hinni kell, hogy a betegségnek oka van, és képes is vagy arra, hogy meggyógyulj megfelelő segítséggel.
2021. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
4 évesen kaptam szívritmus szabályzót, az első műtét után kezdődtek a rángásaim.
2021. dec. 28. 01:07
 16/19 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy ahhoz hogy ebbe beletorodj simán. Nézd meg a Titok c.dokumentumfilmet. Ismered?
2021. dec. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
2021. dec. 28. 01:37
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb egészségügyi (meg egyéb) gondjai, amiket próbál menedzselni és megélni lehetőség szerint. Ennek mi köze lenne a boldogsághoz?
2021. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Továbbra sem mindegy milyen és mennyire akadályoz az életben.
2021. dec. 28. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!