Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nem szeretek sok...

Az gáz, ha nem szeretek sok idot tölteni a baratommal/barataimmal?

Figyelt kérdés

Ha a baratommal/valamelyik baratnommel talalkozok, es pl ott alszok náluk, akkor 1-2-3 napig tökre oké minden, utána már nagyon vágyom az egyedulletre, hogy hazajöhessek, egyedul lehessek es ne zavarjon senki. Viszont sok olyan embert ismerek aki siman képes agyba főbe egyutt lenni a párjával vagy a barátnőivel. Ti hogy vagytok ezzel? Vagy ez csak az en személyes hülyeségem hogy nagyon kell a magány egy par nap utan?

20l


2021. dec. 28. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem
2021. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és néha olyan rossz, úgy érzem, hogy nem kellene ezt éreznem, hiszen szeretem őket. De az introvertáltak ilyenek, kell az egyedül töltött idő, engem is (sajnos) csak ez tölt fel teljesen.
2021. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!