Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátaimmal lementünk egy...

A barátaimmal lementünk egy toparthoz szombat délután, és mikor vettem lefele a felsom felcsuszott a bikini felsom is. Es azota nagyon rosszul érzem magam emiatt. Mi a véleményetek errol?

Figyelt kérdés
Okl, hogy emberi dolog és véletlen volt, de nagyon kellemetlen dolog volt számomra.
2017. jún. 26. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereztél nekik egy jó pillanatot. Előfordul. Miért is érzed magad szarl?
2017. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak nagyon ciki helyzet volt, és szégyellem magam...
2017. jún. 26. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy véletlen miatt szégyelled magad, miközben valaki másoknak ártva sem szégyelli magát? Nehogymá...
2017. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs miért szégyellned magad és nem történt tragédia.
2017. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon sokat rágódtam a múlton, 1-1 apró hibán, főleg alvás előtt. Így mindig stresszesen aludtam el, ha egyáltalán elaludtam 1 órán belül. Mára megtanultam kezelni nagyrészt.

Ez egy olyan dolog, ami bárkivel megtörténhet. Egy kicsit kínos? Igaz.

Te kinevetnéd a másikat ha vele történne meg? Valószínűleg nem, mert téged zavar, hogy veled megtörtént.

Tudsz rajta változtatni? Nem, hacsak nincs egy időgéped.

Úgy érzed, hogy hibás vagy? Ez nem hiba, inkább csak szerencsétlenség.

Tanultál belőle? Legközelebb óvatosabb leszel. Lehetett volna rosszabb is? Igen, ha mondjuk egész suli előtt történik meg.

A barátaid? Szeretnek úgy, ahogy vagy.

NYUGI!!!

2017. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!