Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy hónapban négy napot...

Ha egy hónapban négy napot töltök a barátaimmal, az sok, vagy kevés?

Figyelt kérdés

Ti havi hány alkalommal futtok össze velük?

30/n


2021. nov. 30. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az pont jó.

Miért te hogy, érzed kérdező?

2021. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak Én is ennyit lehetnék velük.. sajnos külön városban élünk, van hogy hónapokig nem tudjuk összehozni a találkozót :(
2021. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyes preferencia. Én minden nap beszélek írásban a barátaimmal, de jobban szeretek velük hétvégente találkozni, nem hétköznap. Havi úgy 5-6 futunk össze, ünnepek alatt meg mondjuk elmegyünk kempingezni.
2021. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyerekeim vannak en egyet sem.
2021. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Négy nap egyben, vagy heti 1 nap, vagy 2 hetente 2 nap, kérdező?

Nekem bőven elég lenne. Gondolj bele, 30 felé már szinte mindenkinek van családja, ezenkívül szinte minden hónapban van átlag 22 munkanap (h-p), legkésőbb 24-25 éves kortól 65 éves korig dolgozni kell (hogy tudj miből élni, meg hogy majd legyen esélyed nyugdíjra), szóval, ez pont jó. Még tán sok is, ha azt veszed, hogy ehhez görcsösen tartani akarod magad, és közben lehet(nek) olyan nap(ok), amikor rohadtul nincs kedved senki idegenhez (nekem néha olyankor szokott ilyen előfordulni, mikor összetornyosul sok meló, amit le kell nyomni, na lenyomtam, és akkor utána, közvetlenül utána)


Szóval ha ehhez nem ragaszkodik valaki görcsösen és megszállottan, akkor tök jó a havi 4 nap.

2021. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Összetenném a két kezem, ha havonta 4-4 napot tölthetnék a legjobb cimborámmal, de sajnos csak nagyon ritkán tudunk találkozni. :( Legutóbb múlt hónapban tudtunk, ez a november teljesen kiesett. :/

Szóval szerintem is pont jó a te helyzeted.

2021. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár azt hozzátenném a #6-os válaszomhoz, hogy fiatalabb vagyok, 19/f.
2021. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!