Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem lenne internet akkor...

Ha nem lenne internet akkor még mindig napilapokat vennénk, szakácskönyvből főznénk?

Figyelt kérdés
Megvennénk minden héten a tévéújságot hogy tudjuk mi lesz a tévében?Előfizetnénk a Népszabadságra,hogy tájékozódjunk a történésekről?Mennénk a boltba Expressz újságot venni ha nem lenne munkánk?Filmet sem olyat néznénk amilyet akarunk,hanem amit a tévében adnának?Feltalálnánk magukat net nélkül is?

2021. dec. 31. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha valamiből, a Kossuth rádióból aligha fogsz tájékozódni :D
2022. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
92%
Bizony jobb volt az a világ. Egy újsággal simán le lehetett csapni egy legyet. Most próbáld meg a laptopoddal...
2022. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

16 éves vagyok, már beleszülettem az internetes világba, így mesélem el a véleményemet.

Valószínűleg nem tudnék úgy élni, hogy nincs internet, mert nálam már ez az alapvető információtár, akár hírekről, akár tanulmányokról van szó.

Ettől függetlenül véleményem szerint jobb volt az az élet, mint ez, de nem tudok azzal mit kezdeni, hogy később születtem ennél.

2022. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%

Lol, én most is járok könyvtárba.

Amúgy a felsoroltakból, nem, nem vennék TV újságot, videómagnó volt régen, és anno kölcsönzőbe jártunk filmekért. A kaják nálunk családi receptek alapján készülnek, szóval mindegy, hogy van net vagy sincs. De mondjuk Gyakori helyett még mindig a Bravo-ban tennék fel az emberek a hülye kérdéseiket.

2022. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!