Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Internet nélkül lehet hogy...

Internet nélkül lehet hogy jobb lenne az életem?

Figyelt kérdés
Lehet hogy eladom az okostelefonom és veszek egy régi típusú nyomógombosat,amin nem lehet internetezni.Hogy azért el tudjanak érni a családtagok.Újságot fogok olvasni, DVD-zni fogok,könyvet olvasni, tévében megnézem a híradót onnan fogok tájékozódni.Letörlöm magam a facebookról,megszüntetem az e-mail címem is.Legalább kénytelen leszek személyesen beszélgetni az emberekkel,nem épülök le az okostelefonról.Társkereső oldalra várhatok úgyis hogy onnan randizni fogok valakivel.Soha nem fogok találkozni senkivel társkeresőről úgysem.Úgy tervezem,december 31-én éjfélig használom az internetet, utána vége.Addig veszek,tévét,újságokat,rádiót,könyveket,nem olvasok többé kommenteket és én sem kommentelek többet sehová.Visszatérek az online életből a való életbe.10 éve internetezek és így visszagondolva nem sok értelme volt.Ha 20 éve kibírtam internet nélkül,most is ki fogom.

2021. dec. 21. 11:38
A kérdező szavazást indított:
Internet nélkül is lehet teljes életet élni
Internet nélkül nem lehet teljes életet élni
Fölösleges az internet, anélkül is bármit el lehet intézni,társat is lehet találni
23 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha nincs internet,ezt a szintet akkor is elértem volna.Jó,nem fizetek sokat érte,havi 3 ezret,de a jövőben ezt is meg fogom spórolni ha eladom az okostelefonom és veszek egy nyomógombosat.
2021. dec. 21. 11:39
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én azért nem égetnék fel minden hidat az internet felé, legfeljebb az azzal kommunikálni képes eszközök használatát korlátoznám. Tehát igen, jó ötlet hogy inkább buta telefonra váltanál.
2021. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Kísérletnek nagyon érdekes, mondanám hogy számolj be a tapasztalataidról, de már nem leszel itt, hogy megoszd
2021. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
és mi lenne ha mondjuk hasznos dolgokra(is) használnád az internetet és tanulnál? Akommunikéciótban emg szinténnem akadályoz az internet. Lehet mellette is bezélgetni nemcsak nélküle. b-on is soka hasznos oldal , azért mert nem akarsz kommentelni nem kell letörölni magad
2021. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
fb-n
2021. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez a munkahelyem akkor is meglenne ha nem lenne internet,ennyit akkor is keresnék,ennyi barátom is lenne amennyi most van.Ahhoz sem kell internet,hogy az embernek ne legyen barátnője,hogy magányos legyen.Meg legalább időben lefeküdnék,ha nem interneteznék.
2021. dec. 21. 12:03
 7/14 A kérdező kommentje:
2 nekem nincs itthon számítógépem,nincs bekötve az internet.Egy okostelefonom van,arra kapok minden hónapban 1 GB internetet és passz.Mégis úgy érzem,hogy inkább csak elvett tőlem az internet,de nem adott.
2021. dec. 21. 12:06
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Én boldogabb voltam, amíg butafonom volt, de már túl sok szál fűz a virtuális valósághoz.
2021. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 én boldog akkor sem voltam,de rosszabb akkor sem volt mint most.Akkor is dolgoztam,akkor is voltak emberi kapcsolataim,akkor is eljutottam bárhová,akkor sem késtem el sehonnan,pedig nem volt útvonaltervező vagy GPS-em.Mégis odataláltam mindenhová.
2021. dec. 21. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:
7. Értem, de ha akarnál se tudnál venni legalább egy Wi-fi képes használt laptopot? Természetesen semmire sem akarlak rábeszélni. Ha neked a teljes digitális detoxikálás a célod, akkor nosza, próbáld ki!
2021. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!