Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 éves férfinak már csak az...

40 éves férfinak már csak az internet az egyetlen esélye hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés
20 évesen még ott voltak az osztálytársak,köztük sok lány akinek lehetett udvarolni,akkor még vonaton,állomáson, bevásárlóközpontban is beszélgettem idegen lányokkal,sőt kint az utcán is.Hogy most nem foglalkozik velem egy 20 éves lány,nem ad jeleket az érthető.Nem nézek már ki jól,látszik rajtam hogy nem vagyok 20 éves.Érthető hogy legfeljebb 30-as pasikkal flörtölnek.A gond az,hogy 20 éves koromban egy 20 éves lány adott jeleket hogy menjek oda hozzá,viszont 40 évesen 40 éves nő nem ad jeleket.Nagyot fordult a kocka.20 éves voltam még minden korosztály adott jeleket,most 40 vagyok most semmilyen korosztály nem jelez hogy menjek oda, ismerkedjünk.Az internet az utolsó szalmaszál egy 40 éves embernek?

2021. dec. 29. 17:22
A kérdező szavazást indított:
40 éves férfi az utcán már nem fog tudni fölszedni nőket.
40 éves férfi is tetszhet egy ismeretlen nőnek.
40 éves férfinek vagy az interneten sikerül,vagy sehol.
23 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg azért is nehéz mert egy 40 éves nő már nem úgy gondolkozik mint egy 20 éves.Már nem annyira nyitott az emberek felé.
2021. dec. 29. 17:25
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Annak már az se
2021. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha másért nem is ezért újra lennék 20 éves.Hogy újra átélhessem milyen tetszeni a csajoknak,milyen jó érzés hogy elmegyek bevásárolni és hazafelé a kenyér mellé megkapom egy lány telefonszámát is.Lennék újra 20 éves
2021. dec. 29. 17:30
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nem kell azért ennyire visszakívánni a fiatalkort. Akad elég korodbeli nő, aki egy élettársra vágyik egy férfiban. Próbáld meg. De ha interneten, akkor óvatosan.
2021. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha nincsenek barátaid, vagy egy "társaság", akikkel rendszeresen találkozol, akkor nem nagyon marad más, mint a net. Ami riasztó és reménytelen lehet, de amennyire én tudom, a nőknek ugyanaz a panaszuk, mint a férfiaknak: "nincs a netes ismerkedők között egy normális se, pedig én komolyat akarok." Szóval nyugodtan vágj bele neten is, a sok szemét között biztos akad gyémánt is. Minden jót. :)
2021. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

#5

A négyes vagyok. Van igazság a válaszodban és egyetértek veled. Egy próbát megér a dolog a kérdezőnek.

2021. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
És mit csináltal 20 és 40 éves korod között??
2021. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 ahogy teltek az évek,úgy fokozatosan egyre kevesebb nő kezdett irántam érdeklődni.Most jutottam el arra a szintre,hogy már egy sem érdeklődik.Vége a szemezéseknek,vége a flörtöléseknek,vége a beszélgetéseknek.Sajnos egy nőt sem tudtam megtartani.Most olyan mintha egy sivatagban lennék és azon gondolkoznék honnan szerezzek vizet.
2021. dec. 29. 17:51
 9/12 anonim válasza:
86%

26 éves nő vagyok, előző párom 37 éves férfi volt. Ő is nagyon szorongott a kora miatt, és hogy nem fog kelleni senkinek. Mi Tinderen ismerkedtünk meg egyébként. Az én szememben ez a korosztály még abszolút fiatal és fiatalos, szerintem túlságosan nagy jelentőséget tulajdonítasz a korodnak - ebben a korban a férfiak még nem idősek, de már érettek és sármosak (ha úgy viselkednek persze, és így állnak hozzá). Sokkal fontosabb a személyiséged, hozzáállásod, és bőven van esélyed a 25+ korosztályban találni normális barátnőt.

Az egy dolog, hogy hány éve élsz, de lényeg a fejedben van. Két ugyanannyi idős ember között óriási különbségek lehetnek.

2021. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

42 éves pasiként írom: rohadt nehéz nekem is a párkeresés már. A 20-as éveimhez képest főleg. Akkor nem volt onbizalmam, most van. A baj: 20-30 eves nők gyereket akarnak. Én már nem, van saját, elvált vagyok. A korombeli nők tetszenek, de tapasztalatom szerint rettentően traumatizáltak a válásuk, csalódásaik után, és így mentálisan le vannak blokkolva, nem tudnak megbízni senkiben.


De próbálkozni kell, ne add fel, hátha lesz üdítő kivétel. Neten és élőben is próbáld, bárhol beköszönhet a nagy Ő.

2021. dec. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!