Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen át vagyok állva, egy...

Teljesen át vagyok állva, egy nappal suli előtt érdemes megpróbálni visszaállni?

Figyelt kérdés

Hajnali fél 2 és még nem vagyok álmos, reggel meg egész délelőtt szinte ágyban vagyok, vagy félálomban.

Lassan suli, ma még rendesen alszom ahogy szoktam,de utána érdemes korán kelnem szerintetek hogy hamarabb visszaálljak? Vagy csak fáradtabban kezdeném a hétfőt?


2022. jan. 1. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha megprobalsz visszaállni. Én is így vagyok most és nyári szünet végén is így voltam az alvás - ébrenlét ritmussal, nehéz az alallas.
2022. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ez egyik napról a másikra sajnos nem működik. Kell egy-két hét amíg az ember szervezete átáll. Viszont érdemeselkezdeni minél hamarabb átállni. Mert ha nem állsz át akkor nem csak ezt a hétfőt, de az azt követő heti hétfőt is fáradtan fogod kezdeni.
2022. jan. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem nyári szünetben volt ez és kellett bőven 1 hét mire vissza álltam. Ilyenkor amikor pár napos esetleg 1 hetes szünetek vannak direkt nem maradok fent sokáig max 1 órát a szokásosnál mert ha megint megszokom hogy hajnaig ébren vagyok és átalszom a délelöttöt akkor baromi nehéz lesz visszaállni és a suli 1-2 hetében zombi leszek.
2022. jan. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!