Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne sokadjára...

Érdemes lenne sokadjára megpróbálni a felvételit?

Figyelt kérdés
Háromszor érettségiztem eddig, mindig azért írtam újra, hogy elegendő pontot szerezzek, de egyszer sem jártam sikerrel. Úgy érzem, negyedjére sem menne, viszont nagyon elkeserít, hogy nem vettek fel, emígy nem sok lehetőséget látok a magam számára, max OKJ-s tanfolyamokat, amikkel nem igazán lehet elhelyezkedni. Egyébként BTK-n szeretnék tanulni, ott kapnék piacképes diplomát vagy jobb is, hogy nem vettek fel? Más karok nem jöhetnek szóba.
2017. ápr. 21. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
en nem eroltetnem ennyire ezt a btk-t, maximum utoljara megprobalnam, de ha 4. alkalommal sem menne, akkor hagynam. egyebkent most mit csinalsz? dolgozol, tanulsz?
2017. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyetemi jelentkezéshez úgy is lehet plusz pontot szerezni hogyha szerzel valami OKJ-s bizonyítványt (nyilván nem mindegy hogy milyet) és azt hiszem hogy ha van nyelvvizsgád azért is jár valamennyi.
2017. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azert az egyetem es az OKJ-s tanfolyam kozott meg eleg sok valasztasi lehetoseg van. Miert nem mesz pl foiskolara? Kevesebb ponttal is felvesznek, kevesebb ido alatt el lehet vegezni, mint egy egyetemet es tobbet er, mint egy OKJ-s tanfolyam. Es piackepes diplomat kapsz.
2017. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy eddig is csak próbálkoztál.

Próbálkozni nem érdemes.

Tedd!

Vagy ne tedd!

De ne próbáld...

2017. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!