Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megpróbálnom szorosabbra fűzni a barátságot egy barátnőmmel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egyetemen ismerkedtünk meg egy barátnőmmel, ősztől már harmadévesek leszünk tehát kb 2 éve ismerjük egymást.

Nem találkotunk gyakran suli időben sem, nyáron se nagyon.

Az okát igazából nem tudom.


Én nagyon kedvelem, amikor személyesen talákozunk akkor NAGYON jól elvagyunk, elbeszélgetünk tenyleg. Viszont valamiért ez alatt a 2 év alatt nem alakult ki szoros barátság aminek igazából nem tudom az okát. Ő sem keres sokat és én se őt. Én azért nem keresem sokat mert valamiért félek talán attól hogy soknak érzi vagy nem tudom...lehet csak bebeszélem.

Alapvetően könnyen barátkozom de vele valamiért, annak ellenére hogy tényleg ha találkozunk "egy húron pendülünk" kvázi megse lett szorosabb a barátság.

Érdemes lenne megpróbálnom szorosabbra fűzni (én amúgy szeretném) vagy inkább fogadjam el hogy ha eddig nem lett szoros akkor ezután se lesz?



2020. aug. 7. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az itt a veszely, hogy o nem akar tobbet, es nem veletlenul nem keres kulon.

En azt mondanam, hogy szivesen talalkoznek veled tobbet, de egy olyan helyzetben, mikor nem muszaj valaszolnia, nem erzi sarokbaszoritva magat. Akkor ugyis veszi az adast, es barmennyire passziv, reagal valamit.

2020. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem. Mármint mondjam neki hogy szívesen találkoznék vele többet? De milyen hekyzetben nem muszáj valaszolnia? Ezt nem annyira értem.
2020. aug. 7. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy ertem, csak megmondanam neki, de nem kerdeznem. Szoval kijelentenem, hogy tudja meg, de ne kelljen valaszolnia, ha o nem akarja.
2020. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ugyanezeket a kérdéseket teszi fel ő is magának. Bár sanszosabbnak érzem, hogy egy jófej lány, aki szívesen beszélget veled és másokkal, de többet nem gondol mögé. De ha tetszik, akkor ne őrlődj rajta tovább, járj utána a dolognak. Ne túl direktbe, mert az megijesztheti. Hirtelen döntéshelyzetben általában nemleges a válasz. Kérdezd meg, mit szeret csinálni. Keress közös pontokat, amik által egyetemen kívül is tudtok találkozni.
2020. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Félreértettél:)

Mind a ketten heterók vagyunk és lányok, nem akarok töle semmit ÚGY, nem romantikus értelemben hanem baráti szinten.

Szimplán csak szeretném ha közelebbi barátok lennénk. De mind a kettőnket a fiúk érdekelnek.

2020. aug. 10. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet tudni, hogy azóta mi lett ezzel a barátsággal? 😊
2023. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!