Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember aki nem...

Létezik olyan ember aki nem hazudik?

Figyelt kérdés
Állitólag nagyon fontos az igazmondás,persze ennek ellenére ezer dolog van amivel még bele lehet kötni egy emberbe.
2022. jan. 1. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem, biztos vagyok benne, hogy még a magát legőszintébbnek való ember is mondott már "kegyes" hazugságot.
2022. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Én képtelen vagyok rá
2022. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Apró hazugságokat mindenki mond időnként (pl. vendégségben, hogy finom a nem finom étel; gyereknek, hogy a Jézuska hozott ajándékot, stb.)
2022. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy, felesleges még magaddal szemben is ilyen elvárást támasztanod!
2022. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Olyan biztosan nincs, aki még csak egy kis 'kegyes' hazugságba sem futott volna bele. Olyan biztosan van, aki komoly és lényeges dolgokban nem hazudik, de ők sem lehetne valami sokan. Itt nagy hangsúly van a hazugság 'méretén' és az okán.
2022. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Van, igen a világon egyetlen egy. Orbán Viktor miniszterelnök, aki saját magáról tette ezt a kijelentést.
2022. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Csak aki autista és/vagy értelmi fogyatékos. Esetleges aki "elhatározza", hogy soha, semmilyen hazugságot nem fog kimondani és kényszeresen betartja, de nyilván ez se normális.

Normális esetben az emberek szoktak hazudni, csak ugye nem mindegy, mennyit, milyen témákban, milyen célból.

2022. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egy értelmileg ép ember képtelen arra, hogy legalább "szépítő" hazugságokat ne mondjon.


- Szia, milyen az új frizurám?

- Szia, nagyon jól áll! (Nem, rohadtul nem áll jól, de most minek mondanám neki, hogy nem szép, a következő hajvágásáig ezen járna az esze, hogy ronda.)

2022. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 14:59


"egyetlen egy. Orbán Viktor miniszterelnök"


Na csak van ilyen ember akkor látom.

2022. jan. 1. 17:42
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 15:25


"- Szia, milyen az új frizurám?"


Te akkor nem vagy elég bátor ahhoz hogy kimond az igazat.

Mégis miért hazudnék ha nekem nem tettszik?

2022. jan. 1. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!