Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 30 feletti nő miért nem...

Egy 30 feletti nő miért nem szórakozhat?

Figyelt kérdés
Minden helyről ezt hallom hogy egy 30 feletti nőnek a férjével és a gyerekével van a helye. Nekem egyik sincs 33 éves létemre.Kitűnően megvagyok, de mindenhonnan megvető pillantásokat és kommenteket kapok amiért még viszonylag fiatalként szeretném kiélvezni az életet és nem más gatyáit mosni és egész nap robotolni a háztartásban.

2022. jan. 2. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen a társadalmi elvárás, legjobb ha figyelmen kívül hagyod, és elfogadod hogy te ilyen értelemben nem felelsz meg neki. Mindenkinek magának kell tudnia mikor van az ideje a megállapodásnak.
2022. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Èn 40 felett is sokat szórakozok, igaz a fèrjemmel. Gyereket nem vállaltunk, de a kutya nem foglalkozik ezzel, fura emberekkel vagy körül vève ha folyton megvető pillantásokat/kommenteket kapsz.
2022. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
kakáld le, én pl. sose akartam gyereket, nah mióta házas vagyok, állandóan megkapom, hogy babaprojekt? mondom dugunk, dugunk, csak védekezünk :D
2022. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta? Kinek ártasz vele?
2022. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Robert Smith nyíltan kinyilatkozta, hogy soha nem vállalnak a párjával gyereket. Csak 1 példa. ;)
2022. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs férjed meg gyereked, hogyan tölthetnél velük időt? Ez sem így működik már manapság, de értelemszerűen ez arra vonatkozik, hogy ha VANNAK, akkor legyél velük, és ne szedj fel új pasikat máshol.
2022. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rád férne némi környezetváltozás. Én is 33 vagyok, igaz van férjem, de mi simán szórakozunk külön-külön, simán elutazunk egymás nélkül, simán járunk fesztiválra is egymás nélkül, mert nem ugyanazt a zenét szeretjük. Gyerek nincs és nem is lesz, mert nem akarunk. Senki nem szól be érte, senki nem hiszi azt, hogy joga lenne kiosztani vagy beszólogatni.. Egyszerűen azért, mert nem barátkozok korlátolt gyökerekkel. Volt aki rákérdezett, mert nagyon furcsának tartja, hogy ennzire lazán állunk hozzá (ők a tipikus sziámi ikrek a párjával) de az sem volt megvető. Válogasd meg jobban, hogy kikkel állsz szóba, mert senkitől nem kell eltűrnöd a kéretlen beszólogatást.
2022. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Az én baráti köreimben kB 30 felett kezdte el mindenki élvezni a bulikat 😂

29 vagyok, van egy kisfiam

Barátnőm 35 éves, van egy 2 éves fia.

Gyerek előtt is kB minden 2. hétvégén jártunk bulizni és ez gyerek után sem változott.

Járunk együtt kirándulni, sétálni, hétvégén kerti partikat csinálunk, havonta 2 hétvégén bulizni megyünk. Techno bulikba járunk illetve koncertekre.

Rally versenyekre, meg horgászni a haverjainkkal.

Nem szűntűnk meg létezni és élni a gyerek miatt.

Van hogy együtt megyünk a párjainkkal, de sokszor csak mi csajok megyünk vagy a haveri társaságunk addig meg apa van a gyerekkel. Ez oda vissza működik.

Havi 3-4 buli helyett 2re csökkent, talán ennyi a változás.

Illetve van hogy egy adott hónapban nem megyünk egyáltalán bulizni, viszont akkor más programot szervezünk. Kirándulás, bográcsolás stb

Minden hozzáállás kérdése. Nem lehet általánosítani.

Addig viszont ne is legyen az embernek családja amíg úgy áll a dolgokhoz hogy csak robotolni fog és más gatyáját mosni.

A család nem erről szól. Te döntöd el hogy akarsz élni család előtt illetve után...

Nem törvényszerű egyik opció sem.

2022. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ha nem tanulod meg ignorálni a számodra nem tetsző kommenteket, akkor mindig rossz érzés ébred benned ha bárki helyteleníti ahogy élsz.
2022. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, aki okoskodik az életedbe. Én szívesebben megyek majd szórakozni, mint hogy pelenkát kelljen cserélgetni és bőgő gyereket csitítgatni, úgy, hogy egy órát sem alszom egyhuzamban éjszaka. Szerintem aki okoskodik, az titkon irigykedni rád, hogy te szórakozol, amíg ő feláldozza az életét. Persze van, aki nem úgy éli meg, mert a gyerek az életcélja. De ők szerintem nem okoskodnak annyit, mint azok, akik bánják.
2022. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!