Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik nincsenek beoltva soha...

Akik nincsenek beoltva soha többet nem szórakozhatnak?

Figyelt kérdés
Először is szeretném leszögezni, hogy nem vitát szeretnék! Nem is pro és kontra érveket az oltás mellett/ellen! Csak az érdekel, hogy szerintetek akinek nincs kártyája már nem kaphatja vissza a régi életét soha? Vagy maximum majd csak évek múlva?

2021. ápr. 23. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem nagyon lehet ezt megmondani előre, de szerintem majd csak évek múlva, ha lecseng a vírus. Ha meg tényleg valami pestishez hasonló világjárvány lesz belőle, akkor örülhetnek neki, ha életben maradnak. És ezt most mindenféle rosszindulat nélkül.
2021. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem hosszú hosszú évek múlva talán
2021. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudni, mert tortentek sokszor kiszamithatatlan, logikatlan lepesek a jarvanyugyi korlatozasokkal kapcsolatban egyik naprol a masikra. Ennek sem latom ertelmet egyebkent. Egyutt utazik a buszon, vonaton, egyutt dolgozik a tobb szaz fos gyarban es egy helyre jar boltba az oltott es oltatlan, de moziba mar csak az oltott mehet. Itt mar egyertelmuve valt, hogy ezzel valaki nagyon megtomi a zsebet.

A pestishez szerintem meg nagyon meredek egy ilyen virust hasonlitani. Nyilvan azt pl megallitana a maszk meg az este 10 utani kijarasi korlatozas. :)

2021. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Vélemémyt kérdeztek... elmondtam a véleményem, amiben semmi rossz nem volt (nem volt tragár meg ilyenek), és 0%...

#3 jelenleg én sem, úgy értettem, hogyha neadjisten kifejlődik belőle egy olyan mutáns ami a pestis halálozási rátájához fog közelíteni (bár a mostaniké sem kicsi).

2021. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, ha ezt nekem írtad, én direkt nem pontoztam senkit, kivéve pont téged, így lettél 24% a nullából. :/
2021. ápr. 23. 23:32
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem látom, hogy kik pontoznak, csak azt hogy hányan, és nekik mi a válasszsázalékos arányuk. Te vagy az egyetlen, aki zöldet nyomott, köszi!❤
2021. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
*válaszszázalékos
2021. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Mivel lehet akarok majd később gyereket, így oltást nem adatok, majd csak akkor, ha már ilyen téren is biztonságos, ez kiderül év végére, őszintén szólva semmi kedvem kiülni vagy bulizni, vagy szórakozni, ismerkedni pláne nem, ez nem egy olyan világ.
2021. ápr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel akarják az oltáselleneseket ösztönözni, hogy oltsák be magukat.


Miért van erre szükség? Azért szeretnék, hogy mindenki védett legyen és ne szoruljon orvosi ellátásra. De van egy másik indok is. Jelenleg még sokan nem kaphatják meg a védőoltást, mert fiatalok vagy mert olyan betegségük van és őket csak úgy lehet megvédeni, hogy mindenki más beoltja magát.

2021. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyárra már felszámolják ezt a hülyeséget. Így is lesznek rések a pajzson, nem fogják ezresével ellenőrizni folyamatosan, hogy melyik QR-kód mögött mi van a linken.
2021. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!