Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban velem lenne a probléma?

Valóban velem lenne a probléma?

Figyelt kérdés

Szóval időnként ha vásárolni megyek, vagy szimplán megjön a kedvem egyedül járni egyet a városba, sokszor jol esik szivatni az embereket.

Múltkor egy középkorú hölgy épp a telefonját nyomkodta séta közbe, én úgy csináltam mintha megbotlottam volna, szándékosan kivertem a kezéből a telefont de utána még ő kért bocsánatot, hogy figyelmetlen volt.

Exemet szerettem azzal szivatni, hogy direkt nemhúztam le a wct ürítés után, időnként az édesanyjával is eljátszottam ezt, és nagyon jót mulattam a reakciójukon.

Ezen kívül sokszor előfordul, hogy idős emberek kezéből megpróbálom kiverni a szatyrot, de eddig csak 2 alkalommal jártam sikerrel.

1 kopasz embernek a buszon múltkor beszóltam, hogy milyen szép tojás alakú feje van, és a fejformája miatt megkívantam a rántottát is, nem reagált semmit bár láttam rajta, hogy nem igazán örült nekem.

Többen ramszóltak már, hogy furán viselkedem, de szerintem csak szórakozom, nem ártok ezzel senkinek.

Mit gondoltok, velem van a baj?


2022. jan. 3. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Aha. A telefonomert lehet szajba vernelek.
2022. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Infantilis nyomi vagy. Szellemi roncs.


Kamu ez az egész.


Jobb szórakozásod nincs?


Dedo

2022. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Baj. Agybaj.


Egyszer találkozz velem, vagy akadj emberedre és meglátod, hogy akkor már nem is olyan mulatságos.


25/n

2022. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nincs se időm se kedvem kamu kérdéseket kiírni, csak szimplán nemértem mi ezzel a probléma.

A hölgy kezéből is úgy vertem ki a telefont, hogy semmiképp ne törjön össze, nem akarok anyagi kárt okozni másoknak.

Véleményem szerint pont ezért ilyen sok a befásult ember ebben az országban, mert egy kis szórakozast sem enged meg magának senki!

Bajt nem okozok vele, és néha napok után is jót nevetek, ha visszagondolok az ilyenekre.

2022. jan. 3. 20:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De ezek egyáltalán NEM VICCES DOLGOK!


Hanem szánalmas bénaságok.

2022. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Idős emberek kezéből vered ki a szatyrot.. értem, hogy nem okozol anyagi kárt vele, de az miért vicces, hogy egy derékfájós öreget arra kényszerítesz a cselekedeted miatt, hogy hajoljon le és esetleg még pakolásszon is a földről?

Nem befásultak az emberek, hanem szimplán nem viselik jól az ilyen hülyegyerekeket, mint te.


Egyszer lásson meg a rendőr, és garázdaság miatt hozzádvág egy 50.000-es csekket! Szívből kívánom!

2022. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez a szellemi fogyatékosság azon szintje, ahol úgysem fogja felfogni a kérdező, hogy ez így nincs rendben.
2022. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
#3 jajajaj, Szilvi bekeményít...
2022. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ha ilyet csinálok utána mindig segítek visszapakolni a szatyorba.

Ezen kívül nagyon ritka de előfordul, hogy szándékosan meglökök embereket(főleg idősebbeket) vagy a legutóbb mikor egy kisboltban vásároltam rajtam kívül csak egy idős hölgy volt bent, miután fizettem, kimentem, beálltam az ajtó mellé, majd amikor kijött gyors elé léptem, hogy megijedjen.

Persze aztmondtam, hogy véletlen volt és eddig pakoltam, amiatt álltam az ajtó mellett.

Ezeket nemérzem bunkóságnak, szerintem szebb világot élnénk, ha mindenki ilyenekkel foglalná le magát, legalább oldja a stresszt és jókat lehet szórakozni rajta!

2022. jan. 3. 20:35
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

Én meg csak úgy poénból, pofonokat osztok a kérdezőhöz hasonló viselkedésű "embereknek"..

Nincs ebben semmi, sokkal szebb világot élnénk ha mindenki így tenne🤷‍♂️

2022. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!