Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Abba kéne hagynom?(sport)

Abba kéne hagynom?(sport)

Figyelt kérdés

Lassan három éve sportolok, és kezdem egyre jobban úgy érezni, hogy nem tudom tovább csinálni. Hiába vagyok ott szinte minden edzésen és próbálok fejlődni, valami meggátol abban, hogy 100%-ot beletudjak adni az edzésekbe. Emiatt bűntudatom is van, mert úgy érzem, hogy csak hátráltatom a többieket. Nincsen önbizalmam sem így alig merek megmozdulni meccseken is. Ha hibázok napokig azon jár a fejem(hiába látom, hogy mások is hibáznak). Ezenkívül szinte biztosan tudom, hogy a mentális problémáim egy része az edzések miatt van. Sokszor már a sírás kerülget egy-egy edzésen. Ugyanakkor félek, hogy ha abbahagyom, akkor mindenkinek csalódást fogok okozni. Így is elég sokan léptek ki mostanában a csapatból. Ráadásul félek, hogy mit reagálna az edzőnk. Vagy mi lesz ha abba hagyom, de utána megbánom? Viszont nem szeretném, hogy minden edzés egy kínszenvedés legyen...


Valaki aki volt már hasonló helyzetben, vagy tudna valami tippet adni, mit tegyek?



2022. jan. 3. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi időt hagysz magadnak a regenerálódásra? Az is fontos. Keresztedzést végzel?
2022. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden hétköznap megyek edzésre(2 órás), és suli miatt nem tudok még többet foglalkozni vele
2022. jan. 3. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az is elég lenne, ha nem mennél minden hétköznapnap, a túledzés is okoz ilyen problémát.
2022. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor az edző cseszne le..
2022. jan. 3. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sportag?

Szivesebben csinalnal esetleg mast?

Ha kinszenvedeskent eled meg odajarni, akkor azert ne menj, h ezzel masoknak "kedveskedj".

2022. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne a sportot hagyd abba! Hanem azt a sportágat amit most csinálsz!


Keress olyat amiben örömödet leled! Persze lehet hogy nem is a sportággal van a baj, hanem az edzővel, de nekem úgy tűnik, hogy a csapatsport nem neked való.


Próbálkozz egyéni sporttal!

2022. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Változtass a szemléleteden, mert ez a pályaválasztásnál is gondot okozhat majd!

Ha választhatsz akkor azzal foglalkozz amit szívesen csinálsz!

2022. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor menj máshova sportolni, így a sérülést kockáztatod, akkor meg hosszabb lesz a kényszerpihenő, nem éri meg. Keress olyat, amit élvezel, és van időd keresztedzésre meg regenerálódásra is.
2022. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!