Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Abba kellene hagynom a focit?

Abba kellene hagynom a focit?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek focizni, 21 vagyok, csak hobbiszinten játszok ismerősökkel. Nincs egy állandó csapatom van több társulat akik hívnak. A gond az, hogy a posztom révén eléggé fájdalmas ha hibázok. Mivel nem vagyok "profi" olyan értelemben, hogy jártam volna edzésekre és valaki tanított volna így be-be csúsznak hibák is, amik aztán bosszantanak. Persze, látom, hogy a többiek is hibáznak, de azokat mintha senki nem látná.

Mit gondoltok érdemes így eljátszogatni vagy semmi értelme ha nem vagyok elég jó?

Esetleg valaki, aki játszik így hobbiból, kis pályán mit javasolna?



2019. jan. 4. 21:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem az a gond, ha valaki hibázik, hanem az, ha valaki csak azt látja. A hibák arra valók, hogy fejlődjön az ember. Minél többször próbálkozik valaki, annál többet tanulhat belőle. :)
2019. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szeretem az olyan embereket, akik valóban sportszelleműek, és úgy gondolkodnak mint te, de sajnos van olyan is, aki azt mondja, hogy: "nem túl jó, elbénáz ezt-azt, inkább hagyjuk."

Nem tudom, hogy mondták-e már ezt rólam, de lehetséges.

Persze, meg is dicsérnek, van aki jónak, erős közepesnek tart, de van aki szerintem leír.

2019. jan. 4. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit önsajnáltatást érzek a kérdés mögött.De mivel ez egy játék a számodra,úgy is kell felfogni.Én 10évig játszottam igazolt játékosként,de nálunk is be-be csúsztak hibák.Sőt a legjobbak is hibáznak.
2019. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy önsajnáltatás csak rosszul esik, hogy egy-egy hibáért máris megkapom a nem jó stb. jelzőket.

Egy igazolt játékos más, ők már elértek egy bizonyos szintre és egy hiba ellenére még továbbra is jók az átlagemberek szemében is.

Ott van Ulreich esete a Real ellen. Elhibázta, megértette mindenki ez van, attól ő még világszintű kapus, ugyanazt én megcsinálnám a semmi tétje, csak úgy focizunk meccsen ahol még legalább 20 gól születik, biztos nem hívnak többször.

2019. jan. 4. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam csak én magamat ástam el úgymondván ...

Hát sokan a suliba ahova járok azt mondják hogy én vagyok a legjobb ..

Sőt még az edzőm is azt mondja hogy a suli legjobbja vagyok.


EGYÉBKÉNT KAPUS VAGYOK!


Igen csak egyszer volt olyan hogy hibaztam egy edzésen és fel akartam adni ....

Aztán sokan ki akartak szállni e miatt a csapatból a 80%-a a csapatnak... meg az edzőm is azt mondta hogy nem hajlandó mást beállítani kapuba .....



És el gondolkoztam azon hogy hisz jól érzem magam focizás közben nem szabad fel adnom ...



Vagyis ha jól érzed magad már ezért meg éri és úgyis fejlődni fogsz ha még most nem is vagy elég jó !!!!



Remélem tudtam segíteni 😉🙂



( egy leendő testnevelő tanár ) 😁😃

2019. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad és ez kihat a teljesítményedre
2019. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudtál, de velem az is előfordult már, hogy tétmeccsen nem védtem elég jól. Azelőtt kivédtem mindent szinte, akkor meg kaptam két olyat, amit máskor szerintem kivédek.


Ha lenne hozzá elég önbizalmam akkor nem gondolkodnék ilyesmin egyáltalán?

2019. jan. 6. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Lépés: növessz heréket

2. Lépés: szépen sorold fel az ő hibáikat, ha kötekednek

3. Lépés: élvezd a vinnyogásukat kaján vigyorral az arcodon

2019. jan. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben, szerencsére ez nem áll fent mostanában. Az utóbbi 2 hétben figyeltem erre, próbáltam koncentráltabb, magabiztosabb lenni és meglepően jól ment. Még külön dicséretet is kaptam.
2019. jan. 23. 12:13
 10/12 anonim válasza:
Igen hadjad abba
2019. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!