Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha az ismerősömnek a 12 éves lánya mutogatja magát az interneten?

Figyelt kérdés
Olyan ruhában mutogatja magát, ami ilyen haspóló meg szinte félmeztelen, meg küldözgeti magát ismeretlen embereknek, meg Tiktokra kiteszi a buláját.

#lány #12 éves #mutogatja magát interneten
2022. jan. 4. 22:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Magánügy.
2022. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy a kislánynak később rossz legyen, mert szerintem amit ő csinál az helytelen. Holnap szerintem szólok a szüleinek.
2022. jan. 4. 23:05
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi idős vagy, de amikor én voltam ennyi, akkor a lányok egy része a myvipre vagy msn-es fiókra rakott ki bikinis képeket. Azt lehet kevesebben látták, de szerintem nem sokkal jobb. Nyilván amíg nem volt internet meg digitális fényképezés, addig kevésbé mutogatták magukat, de azóta szerintem ez van.
2022. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Simán kirakják a tangás hátsójukat..... Nekem ez hihetetlen. Nem fogom engedni a lányomnak.
2022. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Veszélyes, ráadásul ingyen recskamatéria pedofiloknak.


Jobban kéne védeni a gyereket.

2022. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ên voltam kölyök akkor is volt egy ilyen haspólós divathullám. Önmagában ez nem baj (nagyon beteg embernek kell lenni ahhoz, hogy 12 éves gyerekeket szexualizáljanak).



Jól látod, ez problémás:

"a kislány szülei nagyon sokat dolgoznak, lehet ez a baj" mert valószínűleg nem tudnak eleget foglalkozni, beszélgetni a kislánnyal.


A másik probléma a biztonságos internethasználat, illetve annak a teljes hiánya. [link] érdemes szülőként átolvasni + ha jól tudom, még mindig ingyenesen járnak ki oktatni iskolákba is, csak kezdeményezni kell.


A Tiktok rövid videók megosztására szolgáló portál. Nem lőttél mellé a tánccal, eredetileg az volt a fő profiljuk, de mára már van rajta minden más is: trendek, kihívások, vicces videók, kisebb mértékben ismeretterjesztés... Szerintem ez az a rovat, hogy nézd meg magad, egy kamu profilt megér.

2022. jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem normális, bár a mai világ alapból veszett. Max. mondod neki, az anyjának, hogy ez nem jó, az anyja meg elküld a bánatba, mert neki jogai vannak, meg a gyerekének is...
2022. jan. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban nagy különbségek lehetnek, van akit megtartanak gyereknek, gyerekes holmikban jár és a gondolkodása is az, míg a másik meg olyan sminket csinál, hogy kinéz 18-nak, plusz úgyis viselkedik, cigi...stb esetleg szex is, mivel a beleegyezési korhatárt levitték 12 évre. Jobb esetben csak szűzk.rválkodik.

Ma a kölykök lájkokban, meg követőkben mérik egymást.. miért? mert kell a megerősítés, és hogy mivel lehet ezeket begyűjteni? Tartalomgyártással. Vannak táncos kihívások, hangalámondások, meg kb minden. Van akik csak fél percig ütemre ringatják a csípőjüket ide oda egy szoknyában és van rajta 200 ezer megtekintés, meg egy csomó hozzászólás, legtöbbször pozitív.

Amúgy a szülő dolga lenne rámutatani az online világ veszélyeire.

2022. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hólyag volt a barátnőm anyja is, mikor én voltam gyerek. Nyilván én voltam a szar, a félrenevelt, mert volt egy fiú, akivel chatelgettem tiniként az ország másik felébe (13-14 évesek voltunk) meg mert csináltam emo képeket magamról, amin szépnek éreztem magam. Mindig ment a bemószerolás anyámnak, az meg legyintett rá, hogy hadd játszanak a gyerekek.


Aztán felnőttünk. Én komoly szellemi munkakörben dolgozom, komoly végzettséggel, eljegyeztek és mindennek ellenére viszonylag későn kezdtem személyesen is fiúkkal ismerkedni. Az ő lányból meg lófsz nem lett, otthagyta a középiskolát, végzett valami minimálbérre elég szakmácskát és minden hétvégén picsamutogatós bulikba jár 28 évesen. Tessék már a saját porontyotokkal foglalkozni, nem máséra köpködni, akkor talán nem fog égni 10-15 évvel később a pofátok. :D


Ismerem a tiktokot, ott sincs semmi extra, a korhatáros tartalmat törli az oldal, tizenévesek táncolgatnak rajta huha, huha...



Mindenki csinál hülyeséget kamaszként. Aztán felnövünk. Már aki...

2022. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Szerinted, kérdező? Ez még kérdés?


A gyereknek szeretethiánya van, a szülei elhanyagolják, ezért viselkedik így.

2022. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!