Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bármi tipp hogy ne féljek az...

Bármi tipp hogy ne féljek az állásinterjúktól?

Figyelt kérdés
Nem szeretek központban lenni, anno az iskolai feleléseknél is leizzadtam, vörös volt a fejem meg dadogtam olyan ideges voltam.

2022. jan. 5. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza a jövőbe? Nem kell félni, a tudás a fejedben, ha még tapasztalatod is van, akkor garantált siker.
2022. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj csak addig fogod elbenazni ... mire vegre felvesznek valahova ... addigra rutinos allasinterju alany leszel :)
2022. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard mindenáron az adott állást.

Mindig legyen B és C terv - amik esetleg még jobban is tetszenek - így lazább leszel, és több az esélyed.


Ha nagyon nagyon akarod, az hiba.

2022. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj ! Kétesélyes ; vagyigen, vagynem. Vesztenivalód nincsen. Viszont, ha nem feszengsz rá, akkor nagyobb eséllyel vesznek föl téged.
2023. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Egyrészt, ha izgulsz egy állás interjún rendszerint azért van mert mindenképp szükséged van az állásra, ez meg is látszik. Én 5 évet interjúztattam multi környezetben (szakmai interjú és nem HR-s hanem Team leadként ergo én döntök). Elösször is, garantálom senkit az égegyadta világon nem érdekel ,hogy izgulsz-e. 3 dolgot kell tudni bebizonyitanod az interjún ded azt nagyon jól: 1. Képes és hajlandó vagy az adott munka helyedre bejárni, nem tervezel fél év mulva lelépni és ergo megbizható állandó munka erő lehetsz. 2. Értesz ahoz amire jelentkezel, legalább 2-3 dolgot mondj ami valóban okos és a témába illő releváns dolog, 3. az előző munkahelyek, ha már van tapasztalatod vagy érdekli őket mond el és az istenért ne szitkozd az előző főnököd meg munkáltatod mert még ha igazad is van senkit nem érdekel, bonus 4. hazudj, amig a csövön kifér, mindenki hazudik az interjún mimnél jobban és többet hazudsz annál biztosabb hogy felvesznek. Ha nem hazudsz szimplán annyit érsz el hogy hátrányba sorolod magad azokhoz képest akik túl szinezik a cv-jüket bonus 5. jelenj meg, se papucs, se frotir, elegáns letisztult öltözet
2023. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!