Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt amikor drasztikusan...

Volt amikor drasztikusan változtattál az életeden?

Figyelt kérdés
Mi volt az? Jó döntés volt? Hány éves voltál? Végig tudnád csinálni idősebb fejjel is?

2022. jan. 5. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen elköltöztem Budapestre egy vidéki kisvárosból. Életem egyik legjobb döntése volt, kirángatott az enyhe depressziómból 🙂 Innen már nem szeretnék később költözködni sehová, de persze ki tudja, hogy mit hoz a jövő.
2022. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan érzek, mint az előttem szóló. ;)
2022. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 2013ban. Nagyon szarul kerestem (120e Ft) erőt vettem magamon 24evesen és kerestem egy másik helyet ahol sokkal jobban fizetnek így költöztem el otthonról 140km-re egyik napról a másikra kb. Utána a cég lehetőséget adott új szakmát tanulni, éltem vele. Mostmár középvezető vagyok. Felépítettem az életemet.
2022. jan. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon tervbe van véve. Bár egy éve, március körül már elkezdtem: kimondtam jobban dolgokat, beszédesebb lettem, aktívabb, ilyenek.

Döntés tekintetében részben volt jó. 39 vagyok. Helyzettől, környezettől függ, hogy meg tudnám-e csinálni mégegyszer.

2022. jan. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltak drasztikus változások, de nálam inkább évek alatt.


Talán az volt relatív gyors, hogy én is jobban kimondok dolgokat.


Illetve 18-19-ben hoztam néhány döntést, amivel tudtam, hogy szembemegyek kb mindenki véleményével, főleg apummal, de barátokéval is. Volt köztük azóta jónak és rossznak bizonyuló döntés is.

2022. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ott hagytam a francba a vadállat főnökömet. Évekig tűrtem, ahogy mobbingolt és közben annyit dolgoztatott, hogy éjjel-nappal dolgoztam, szabi alatt is, nem volt egy nyugodt napom. Nem félek a munkától, de cserébe állandóan pocskondiázta amit csinálok. Volt egy utolsó csepp a pohárban, akkor megmondtam neki, hogy ezt most azonnal fejezze be, mert beadom a felmondásomat. Gyorsan elhúzta a csíkot, amikor vittem neki délután, de feladtam postán, aminek megtagadta az átvételét. Másnap megkapta személyesen, de egy hónappal későbbi dátumot írt az átvételre és nem vettem rögtön észre, mert rábélyegzett a dátumra. Akkor kezdett tombolni, amikor rájött a felmondási időm alatt, hogy az általa pocskondiázott munkámat senki másra nem tudja áthárítani (azt mondta állandóan a kollégáimnak, hogy én bonyolítom túl és nem is olyan sok munka az). Az utolsó napomon meghallgattam, micsoda rossz munkaerő voltam én és nem érdemeltem meg a legutolsó jutalmamat se. Utolsó héten szabin lettem volna, de hazamenni is alig volt időm, hogy kész legyek az átadásra. Utólag közölte, hogy nem fizeti ki, mert azért volt annyi munka vele, mert nem csináltam rendesen. Hozzáteszem, covidosan is hozzám vágott feladatot, nagyon beteg volt egy családtagom, de annyit nem kérdezett, hogy vagyunk. Ezek után, amikor megint rákezdte, hogy mennyire nem dolgozok, akkor 5,5 év pokol után rávágtam az ajtót. Addig tűrtem, mert gyerekem van, de eljutottam oda, hogy inkább éhen halok, de én ennél többet érek. Azóta van egy olyan főnököm, aki emberként bánik velem és sok olyan kolléga vesz körbe, akik közt jól érzem magam. Itt sincs kevés munka, de soha nem a munkától féltem azelőtt sem.
2022. okt. 9. 00:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy a saját kérdésemre válaszoltam. 🤣🤣🤣🤣 Amikor a kérdést kiírtam, még a változás előtt voltam.
2022. okt. 10. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!