Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egerben milyen az élet? Olyan...

Egerben milyen az élet? Olyan infókra gondolok, mint hogy van-e munkalehetőség (nem gyárira gondolok), barátságosak, kedvesek-e az Egerben élő emberek, stb.?

Figyelt kérdés
Kedves egriek! Szerettek ott élni?

2022. jan. 6. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kolléganőm aki pont azért költözött el Egerből a családjával, mert ott nem találtak jó munkát (informatika területen diplomások mindketten a férjével), inkább jöttek Pestre.

Ezen kívül mindent imádott Egerben, mindig emlegeti hogy szerettek ott élni.

Én csak utazóként jártam ott, nagyon tetszett, én úgy tapasztaltam hogy kedvesek az emberek, és nagyon szép a város. :)

2022. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nézd meg az álláshirdetéseket az adott térségben, ami érdekel, ebből következtethetsz.
2022. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az álláshirdetésekből lehet következtetni az emberek kedvességére, habitusára is? Na ezt nem tudtam. És leírják bennük, hogy hogy érzik magukat szeretett városukban? Durva. Köszi, utánanézek:)))
2022. jan. 6. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
A #2-es válaszoló segíteni akart, szerintem nem rossz tipp. Miért kell ilyen stílusban válaszolni neki? :D
2022. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eger valóban jó hely, de ami pont hiányzik a normális munkák és annak megfelelő fizetés. Ami működhet egyes esetekben az budapesti (vagy külföldi) meló és home office, alkalom adtán heti 1x 2x fel lehet menni Pestre. Az hogy ki mennyire barátságos, ez Magyarország nem Kuba :D itt alapvetően senki sem az, de Egerben ismerek jófej embereket, bár azt nem tudom megmondani hogy ismerkedni a nulláról mennyire könnyű vagy nehéz. Alapvetően országos szinten az élhetőbb városok közé tartozik -keleten meg abszolút top-, biztonságos, viszonylag rendezett, sok a kirándulóhely és szabadidős lehetőség és ha fiataloknak még ha unalmas is, mert nincs semmi éjszakai élet, nincs a világ végén közel a főváros, repülőtér stb.
2023. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!