Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokszor elkések iskolából,...

Sokszor elkések iskolából, hamarosan dolgoznom kellene, nem bírom ezt a felnőttlétnek nevezett hangyaüzemmódot produkálni, másnak "alap" dolgokra alkalmatlan vagyok, vannak sorstársaim?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 08:18
1 2
 1/14 Mansour ***** válasza:
100%
Vannak.
2018. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Vannak. Én már idősebb vagyok, de sokszor késtem, sőt be se jártam suliba, párszor buktam, pedig nem vagyok buta. Munkahelyeken hamar kikészültem, mindig beteg voltam, stb. A következőket teheted, de mindhez okosnak kell lenni. Magántanulóként végzed el a sulit. Vállalkozást indítasz, ahol te vagy a saját főnököd és/vagy kötetlen a munkaidőd. Ha nagyon okos vagy, akkor dolgoznod se kell. Legális ügyeskedésekkel is lehet keresni annyi pénzt, hogy vígan megélj belőle.
2018. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én már hamarosan végzek a továbbképzéssel, de nagyon nem értem ezt a vállalkozás dolgot egyelőre, alap papírmunkák is magasak, meg nem értem honnan lehetne hozzá embert szerezni, vagy ilyesmi. Nameg... milyen egyéni vállalkozást indítsak, hogy kell, meg kezdeti pénz is kellene hozzá,
2018. febr. 23. 08:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első körben értened kellene valamihez, ahhoz pedig ha még nincs meg a megfelelő érdeklődési köröd, k8 kell próbálni sokmindent...

Én pl 28 évesen mérnök informatikus diplomával, 4év szakmai tapasztalattal jöttem rá, hogy asztalos akarok lenni... és az is vagyok, vállalkozóként már 3 éve...

Nem keresek olyan könnyen, mint egy infós, de imádom a munkámat, így nincs "hangyaüzemmód"...

+ a hobbim is ugyanez így a hobbim is pénzt termel...

2018. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mansour ***** válasza:
65%
Na ezt a vállalkozás meg ügyeskedés dolgot én sem értem. El sem tudom képzelni, hogy munka nélkül hogy lehet pénzt keresni. A vállalkozók többnyire még többet dolgoznak, mint az alkalmazottak.
2018. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Birom ezt a hozzáállást:


"Vállalkozást indítasz, ahol te vagy a saját főnököd és/vagy kötetlen a munkaidőd. "


Amikor azthiszik higy ez csupa lébecolás... elnondom több a meló, mintha bemennél valakinek dolgozni...

2018. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 fosfosfosfos ***** válasza:
50%
A 6osnak igaza van. Kapd össze magad. Légy férfi.
2018. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

"nem bírom ezt a felnőttlétnek nevezett hangyaüzemmódot produkálni, másnak "alap" dolgokra alkalmatlan vagyok, vannak sorstársaim?"


Persze, hogy vannak. Utcán, parkokban, aluljárókban, hidak alatt találkozhatsz velük. A jellegzetes szagukról már messziről megismered őket.

2018. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Ilyen az élet.

Ha nem akarsz a társadalom hasznos tagjává válni, akkor a selejtek közt végzed. Produkálni mindig kell valamit.

2018. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Teszek a társadalomra. Majd dolgozok valamit hogy legyen pénzem, nem holmi retek társadalomért.
2018. febr. 24. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!