Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is nagyon megnehezíti...

Másnak is nagyon megnehezíti a felnőtt életét az iskolában tapasztalt kiközösítés, kirekesztettség? Hogyan sikerül (het) kilépni a negatív hatásaiból?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam kiközösítve egy ideig általános iskolában.


Különösen nincs hatással a felnőtt életemre, középsuliban már pl normális közegben voltam, ahol értelmesek voltak és elfogadták a másikat.


Később felnőtt korban már még ritkább az ilyen, persze szar helyeken előfordul, de felnőtt korban már biztos, hogy nem veled van a baj, hanem abba, aki így viselkedik.

Szóval emiatt felnőttként már nem kell annyira aggódni, a tinédzser korban megy a legtöbb kegyetlenkedés és kirekesztés, aztán az emberek megtanulják félretenni ezt és elfogadóbbak a társaikkal.

Persze szar helyek, mint mondtam vannak. De akkor csak egyszerűen rossz helyen vagy.

2016. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus segítségével. Velem is ezt csinálták többek között és bizony máshogy nem megy. Bár része van ebben a genetikának is.
2016. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a pénztelenség nehezíti meg az életemet!
2016. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem, engem ne rekesztettek, közösítettek ki.
2016. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Altalanos iskolaban eleg sokat piszkaltak az osztalytarsaim, de nekem eleg csipos nyelvem is volt. A tanarokkal is meggyult a bajom... volt amelyik nyilvanosan megakart alazni, de en jottem ki mindig nyerteskent egy-egy szovitabol.... kozepiskolaban teljesen megvaltozott minden, az osztaly es a tanarok kedvence voltam, kituno tanulo lettem es a kozossegi eletem is megvaltozott! Nincs ugymond hatassal ra, inkabb csak a rossz emlekek, amik havonta biztos eszembe jutnak! De boldogit a tudat, hogy az elettol visszakapja mindenki aki engem bantott egy szoval is!
2016. dec. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!