Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen hol kell tartania...

25 évesen hol kell tartania az életnek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 00:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Na gondold át ezt a kérdést és próbáld ujra megkérdezni amit akarsz
2022. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Hát, már 25 évesen normál körülmények között illene valamit letenni az asztalra(szerintem). Vagy egy szakmát, vagy érettségit, diplomát, vagy azt, hogy egyetemista vagy, vagy egy normális munkahelyet, autót, valamit. Nem kell mindent, de legyen valami. Persze, ha valami különleges helyzetben voltál, például ott kellett hagynod az iskolát családi körülmények miatt, és nem tudtad folytatni, akkor más a helyzet, de alapból szerintem valamit csak illik már ilyen korban letenni az asztalra.

Én fiatalabb vagyok, és van autóm, három szakmám, félretett pénzem, meg normális munkahelyem(ami nem sori munka). Mondjuk nekem szerencsére nem kellett ott hagyni a sulit, vagy hasonlót. Extrém esetekből nagyon nehéz lehet kitörni.

2022. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Az élet nem egy bevásárló lista, amit pipálni kell, vagy mint egy határidő napló tevékenység listája, hogy mit mikorra kell megtenni. Amúgy is annyi minden befolyásolja az életünket, minden élet más és más, hogy igazából nem lehet összehasonlítani és átlagolni. Amúgy meg ott kell tartani, ahol tartani szeretnél, ha a lehetőséged meg van rá és ha a dolgok engedik.
2022. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
61%

Változó, körülményektől függ. Honnan jön és meddig tanul.


25 évesen a legfontosabb szerintem a cél! És sajnos sok embernek nincs 25 évesen és nem tudja mit szeretne.


Eddigre már érdemes tudatában lenni, hogy mivel tud pénzt keresni.


Anyagiakról nem lehet így beszélni, mert nagyon változó.

2022. jan. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Én annak idején 25 évesen 1999.-ben egy CÉLKITŰZÉS lelkisegélyt kaptam egy telefonos segítőtől. (Ma már nem kapcsolható ingyenesen ez a vonal.)


Akkor úgy tűnt, hogy kezd rendbejönni az életem. De túl sok volt a kihagyás tanulás tekintetében - gimnáziumi érettségit szerettem volna megszerezni. (dolgoztam egy papírműhelyben 18 éves koromtól.)


Most hol tartok? A magánéletem kezdett el viszonylag jó irányba alakulni. Most már kölcsönös "szerelmek" vannak, egyszerre kettő jelölt irányába. (Nem, NEM "szeretői" kapcsolat egyik sem... egyelőre még.)


Egyik jelöltet 5 és fél éve ismerem, a másikat kicsivel több, mint 2 éve. Ez utóbbi "viszony" gyorsabban kezd alakulni. Többet beszélgetünk, találkozunk. De el fog menni külföldre, hosszabb időre - szakmai fejlődés szempontjából, állítólag.


Édesanyámat kellett ápolnom 13 kőkemény éven át éjjel és nappal. Nem dolgozhattam, mert ápolási időszaknak számított.


Mindössze EGYETLENEGY orvos és EGYETLENEGY ápoló dicsért meg ezalatt, hogy milyen EMBERFELETTI erőfeszítéseket teszek a gyógyulása érdekében... de végül nem jártam sikerrel. Meghalt. Végstádiumú rák, nem akart meggyógyulni.


Te is találkozhatsz, akár a 30-as, akár a 40-es éveidben beteg hozzátartozó ápolásával kérdező! De ha szerencséd van, akkor az 50-es éveidben veszíted el a szülődet - valamelyiket... Kívánom, hogy minél később jöjjön el neked ez az időszak.

2022. jan. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Ha szabad érdeklődnöm hány éves vagy? Eddig milyen iskolai/tanfolyami/munkahelyi tapasztalataid voltak?


Ha a hölgyek táborát erősíted, akkor én inkább a nőies házimunkákat javasolnám, hogy IDŐBEN tudj családot alapítani. A férfiak szeretik, ha egy nő házias - még mindig.


Ha az urak táborát erősíted, akkor - HA a mihamarabbi családalapítás lenne a cél - akkor bizony rendelkezned kellene egy viszonylag kevés megtakarítással. De legalábbis igyekezned kellene...


Azért írom ezt, mert már az egyház sem igazán segít a bajbajutottakon. Már nem "jótékonysági" intézmény. Talán 20 vagy 25 éve az lehetett, de ma már nem. Főleg a római katolikus (a kisgyerekeseket viszont ők támogatják a legjobban. Tehát azért még segíthetnek.)

2022. jan. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Legyen munkája az illetőnek, esetleg lakjon külön a szülőktől
2022. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

25 évesen szereztem első komolyabb állásomat :)

Amúgy sehol nem voltam :D Volt egy szakmám, szülőkkel éltem, még autóm se volt, mert a kevéske fizumat inkább megtartottam magamnak. Ha most lennék 25 teljesen kilátástalannak találnám életemet, ingatlanról szó se lehetne. Most férjemmel elég sok mindent összeszedtünk, nem panaszkodhatunk, de 10 év lemaradással már egészen más lenne a kilátás a jövőre :/ Nem irigylem a mai 25 éveseket.

2022. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
6. Nőies háziminka xD. Nem a középkorban vannak a nők. Mellesleg a "nőies" házimunkák milyen nagy elsajátítást kívánnak már nálad, hogy 25 éves korig menjen? Képzeld, megy az hamarabb is de ne ez legyen már a fő célja egy nőnek. Mellesleg rendes férjet sem könnyű találni, nem mindenki akar vagy teheti meg, hogy háztartásbeli legyen, arról nem beszélve, hogy sokan már nem akarnak gyereket vagy csak 1-et, szóval nem a szaporodás élteti az embereket, nem az a fő cél. Ma már jó, ha egy nő is megáll a lában, van munkája, amit legalább nem utál.
2022. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Társ, munka
2022. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!