Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embernek kötelessége...

Az embernek kötelessége titokban tartani a lakcímem, ha megkérem rá? Vagy mit kell tenni, hogy tényleg ne mondja el senkinek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen embernek? Akiben nem bízol, annak ne mondd el hol laksz.
2021. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberekben ilyen téren egyáltalán nem lehet megbízni,ne mondd el neki.
2021. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem kötelessége. Ha nem vagy vele olyan bizalmi viszonyban, hogy tudd, hogy nem teszi, akkor ne mond el neki sem.

Miért titok, hogy hol laksz, és kinek adná tovább?

2021. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne mondd el inkább senkinek, akinek nem nagyon muszáj.

Én pl. már jártam úgy, hogy megjelent az akkori """titkos hódolóm""" a házam előtt részegen óbégatva-énekelve, mert megtudta valakitől a címem, és meg akart keresni. Szerencsére megúsztam ennyivel, de ijesztő belegondolni, hogy követhetett is volna, stb.

Azóta inkább titkolom, szerencsére nem a bejelentett lakcímemen lakok a gyakorlatban így papírokból nem tudja meg senki, a szüleimen kívül pedig csak kb. 2 jóbarátom tudja.


Egyébként azt hiszem kötelessége, hiszen ez személyes adat.

2021. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha nem vagy vele olyan bizalmi viszonyban"


Ha olyan bizalmi viszonyba vagy akkor valszeg tudja hol laksz sőt volt is már ott szóval ez hülyeség

2021. júl. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Ezt honnan szeded?. Én pl. elég sok rokonommal bizalmi viszonyban vagyok, de csak a településemet tudják és soha nem voltak még nálam. Miért lenne hülyeség?

2021. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!