Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én a mélyszegénységben élő...

Ha én a mélyszegénységben élő romákat támogatom anyagilag akkor rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Pl tüzelőt viszek nekik
2022. jan. 10. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem a herbàlért csak a tetőt a fejük felől.
2022. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10


HAHAHA :D Itt a mi falunkban konkrétan fagyoskodó családok adják el az ingyen (kb 10 mázsa) szociális alapon járó fát/szenet :D

2022. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, más dologra is tanítsd az embereket:).
2022. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12


Békés megye.

2022. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, - csak gondjaid vannak a toronyban. Nem rasszizmusból írtam, amit, hanem annyi az egész, hogy kidobott pénz, mert sehol, soha, semmilyen szinte nem fog visszaköszönni számodra az, hogy segítettél rajtuk. Lehet, hogy pont azok fogják felnyomni, kirabolni az otthonodat, akiken segítettél, aztán vihorászva el is adják a cuccaidat, - mert azért nem ők dolgoztak meg, de élni nagyon is szeretnek. Itt nem az emberi fajról van szó, hanem egyszerűen arról, hogy értelmetlen befektetés olyan embereket támogatni, akiknek eszük ágában sincs változtatni a saját sorsukon. A hajléktalanoknál ugyanez a helyzet: lehet, hogy naponta összetarhálnak 5-6000 forintot, de nem fogja megoldani az alapproblémájukat - a lakhatást - ez a napi összeg.
2022. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!