Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak ha egy...

Mi lehet az oka annak ha egy másik lány úgy nem bír hogy nem is ismer?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 10:05
 1/9 Konstantinromeo válasza:
67%

Hát, szerintem a legvalószínűbb (saját tapasztalatból) az, hogy valamiért irigykedik rád. Ez bármi lehet, akár tanulmányi / karrier sikerek, népszerűség, szépség, gazdagság, bármi, ami neked megvan, neki meg nincs.


A másik lehetőség, hogy valaki telebeszélte a fejét minden rosszal rólad.

2022. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem kedvelhet mindenki.
2022. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Vagy utálja magát, és te első ránézésre hasonlítasz rá.
2022. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy ennyire antipatikus számára a kisugárzásod. Szerintem mindenkivel előfordult már az, hogy valaki elsőre marhára nem volt szimpatikus. Lehet, hogy azok a tulajdonságaid vannak előtérben amiket ő taszítónak talál, lehet, hogy emlékezteted akár tudat alatt valakire akit utál, sok oka lehet. Az irigykedés is lehet egy ok, de elsőre nem erre tippelnék.
2022. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Ezt úgy nevezik, hogy előítélet, szimpla pszihológiai jelenség, semmi több.


Nekem is vannak olyanok, akik nem ismernek és látszik rajtuk, mikor meglátnak, hogy utálnak. De nem szoktam velük semmit sem kezdeni, egyéni szocproblémája, hogy úgy utál, hogy nem ismer.


Van amugy olyan, hogy valaki név nélkül népszerű, és aki nem tudja, és imádja az írását, és az anonim bloggert pl., de a személyét nem ismeri, de amúgy látásból meg utálja az illetőt, anélkül, hogy tudná, hogy rajong az illetőért. :) Van ilyen is.

2022. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
1-es nem kell még csak irigykedés se, szimplán arcra nem szimpatikus neki ezt tanultuk anno pszichológiából tanítóképzőn.
2022. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Ne mondd már, kérdező, hogy neked első látásra szimpatikus mindenki.

Vannak olyan emberek, akik egyszerűen ellenszenvesen néznek ki egy másik ember számára.

2022. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
előítélet
2022. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan színészek is, akikkel semmi bajom, tehát nem színészkednek rosszul, nem mindig a gonoszt játszák, semmit nem tudok a magánéletükről, de egyszerűen idegesít a fejük.
2022. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!