Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Magányos vagyok. Egyedül...

Magányos vagyok. Egyedül vagyok, a szüleim meghaltak. Nagyon rossz érzés ez az egész.Vannak ismerőseim, de az teljesen más. Olyan jó lenne nap mint nap beszélgetni valakivel,odabújni de ebben a hülye covidban még ismerkedni se lehet.Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.. Nagyon rossz érzés... Csajozással sincsenek túl hosszú tapasztalataim. MIt tanácsoltok? Hiányzik a szeretet érzése, őrjítő

35 F és egyenlőre állást is keresek, igyekszem



2021. febr. 26. 19:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
de cuki vagy. Kapsz tőlem egy virtuális ölelést. :*
2021. febr. 26. 19:20
 2/11 anonim válasza:
Tudom mit èrzel. Nyugodtan írhatsz 24N
2021. febr. 26. 20:35
 3/11 anonim válasza:
Az 2 es férfi
2021. febr. 27. 08:08
 4/11 anonim válasza:

Milyen jó, hogy te jobban tudod mi vagyok, kedves 3-as. :)


Inkább tanulnád meg használni a nèvelőket...

2021. febr. 27. 10:35
 5/11 anonim válasza:

Ha a testiség ennyire nagyon fontos, akkor én meghátráltam!(Pedig szívesen leveleztem volna - főleg MUNKAVÁLLALÁS témában.)


Üdv:

egy középkorú Hölgy

2021. febr. 27. 21:04
 6/11 anonim válasza:

Na, egy szóköz kimaradt a "meghátráltam" és a "pedig" szócskánál. Siettem és ez lett belőle...


Ennyire nagyon szigorú, MEGLEHETŐSEN IGÉNYES vagyok magammal szemben helyesírás témában.


5-ös válaszoló.

2021. febr. 27. 21:07
 7/11 anonim válasza:

Tudom mit érzel. Az ember dopamin függő és mivel legális úton nem tud hozzájutni, ezért öröm forrásokat kell találni, ami a párválasztásban mutatkozik meg leginkább. Ha nincs kit ölelgetni, el kell nyomni ezeket a kémiai sóvárgó érzéseket, akár kemény zenével, egy jó kajával, sportolással,filmezéssel, baráti beszélgetéssel, kézimunkával :-D ,stb. Nekem sincs már pár éve kapcsolatom, és nemrég is megszerettem egy olyan lányt aki, csak pótlékból akart velem ismerkedni, de most ennek is vége, de az érzés még megmaradt, de ahhoz hogy továbblépjen az ember, mindig valami pezsdítő változást kell hozni az életébe, különben felemészt az érzés hiánya. Nekem a zene is sokat segít, illetve hogy idegenekkel társalgok, vagy idegenek között vagyok. Szóval nekem is jól esne egy ölelés, már nem is emlékszem milyen jó, de kitartást neked is, az egészség legyen rendben, és legyen tető a fejed felett, és étel az asztalon. Máshol ez nem adatott meg, ott az a probléma. Ez az élet itt egyeseknek egy purgatórium akik még várnak a boldogságra, van aki már megkapta van aki nem, de ne feledjük hogy sokan a poklukat élik sajnos.

37/F

2021. márc. 15. 19:41
 8/11 anonim válasza:
Fiú helyett FÉRFIT kellett volna írni! Egészen más a hangzása, az elképzelés, az elvárások, stb. stb.
2021. márc. 24. 17:41
 9/11 anonim válasza:

Nyugodtan írhat, aki egyetért velem!


8-as válaszoló voltam. (Most már 9-es lettem...)

2021. márc. 24. 18:16
 10/11 anonim válasza:
8-as/9-es: egyetértek, nekem is épp ez jutott eszembe.
2021. jún. 28. 03:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!