Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Főleg kedden, szerdán nagyon...

Főleg kedden, szerdán nagyon nyomaszt, hogy az egyetemi ismerőseim bent bulizgatnak a kollégiumban, nekem meg nem adatik meg. Furcsa hogy rossz érzés nekem ez?

Figyelt kérdés
Én nem lehetek ott mert nem lakók bent. Nekem ehelyett otthon a magányos szenvedés jár este
2021. nov. 17. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is bejárós voltam, de a bulis estéken simán bent aludtam csoporttársaknál a koliban, meg tudtuk oldani, mert nem volt nagy szigor.
2021. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Hasonlón megyek keresztül én is. Bejárós vagyok, kimaradok mindenből. Nem furcsa, hogy ezt érzed, sokan vagyunk így ezzel sajnos.
2021. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

El kell hívni őket.


Bejárósként te otthon vagy, a kolisoknak kb fogalma nincs, hogy hova érdemes menni.


Mondjuk én alig-alig jártam el, nagyon nem az én világom voltak azok a szórakozóhelyek, pláne, hogy pest mellől mentem vidékre koliba.

Sőt, az pl kifejezetten irritált amikor valami balf@szok szétverték a kolit részegen egy random kedd este.

Meg amikor valami tirpák proli behozta az ágyi poloskát, és az egész szintet ki kellett üríteni....szal ja.

2021. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!