Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolhat most rólam?

Mit gondolhat most rólam?

Figyelt kérdés
Azt mondtam egy férfinak hogy örökre a szolgája leszek csak mert annyira szeretem?Ez jó pont lehet nàla vagy tök gáz hogy így nyilatkoztam?
2022. jan. 14. 06:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tök gáz.

Ezek után vagy kerülni fog vagy kihasznál.

2022. jan. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Háát hacsak nem valami szexjáték volt ez akkor elég fura.
2022. jan. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat, nem tudom. En meg szexjatekban sem mondanek ilyet senkinek😂

Mondjuk en buszke teremtes vagyok, ilyen sosem hagyna el a szamat, inkabb belegebednek a szerelembe

2022. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kib.aszott gáz mondom ezt neked nőként 😂

Nekem ilyet mondana valaki telibe röhögném és azt gondolnám ez hülye

2022. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki másnak mondanád, ő örök életet ad cserébe, tökéletes egészségben, fiatalnak maradva.
2022. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezek után elég szánalmasnak fog tartani és igaza is lesz.
2022. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De én őt teljes szívemből szeretem látom nem tudjátok mi a nagy szerelem.
2022. jan. 14. 13:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel a nagy szerelmeddel, hogy egy lábtörlő szerelme nem ér semmit.
2022. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én értem kérdező de vannak dolgok amiket nem mondunk másnak, szerethetsz valakit nagyon de az h a "szolgája" leszel az elég egészségtelen módja a szerelemnek.


Volt olyan emberrel kapcsolatom aki ennyire belém volt esve és nagyon furán éreztem magam mert nem akartam kihasználni ugyanakkor ezt a helyzetet nem egyszerű nem kihasználni, mert elkezded elengedni magadat és megteszel olyan dolgokat amiket nem kéne. Később szakítottam is vele mert ez túlságosan egészségtelen kapcsolat volt mind kettőnk számára, mikor szakítottam zokogott és nem értette hogy miért tettem.


Ez a jobbik eset, de ha valaki erre vágyik hogy valaki a "szolgája" legyen akkor nagyon gyorsan bántalmazói kapcsolatba tud átmenni

2022. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De, tudjuk. Ez nem az. Magadat kell elsosorban szeretned es utana masokat. Ezzel megalazod magad. De ha csicska akarsz lenni, lelked rajta.
2022. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!