Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bemutatkoztam, azt mondta "az...

Bemutatkoztam, azt mondta "az nem érdekel" jogos volt tőle vagy bunkóság?

Figyelt kérdés
Házibuliba indultunk egy 5 fős barái társasaggal, mikor megérkeztünk aki ajtót nyitott én voltam hozzá a legközelebb, nyújtottam a kezem és mondtam a keresztnevem. Ezt reagálta. Na mondom milyen tapló egy helyre jöttünk. Visszagondolva mégis igaza volt, aznap este gondolom rengeteg új embert ismert meg, akit valszeg talán sose lát újra, ha akarná se tudná megjegyezni a neveket.
2022. jan. 14. 07:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se jegyzem meg a neveket, de ettől függetlenül én szimplán kezetfognék és mondanám az én nevem. Semmivel se kerül több időbe mint taplónak lenni cserébe nem hagyok negatív érzést a másikban.
2022. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Suttyó volt. Azért mert nem jegyzi meg attól még illendő kezet fogni és bemutatkozni.
2022. jan. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Suttyó. Ha nem akar bemutatkozni és nem is érdekli azzal semmi gond, de akkor maradjon csendben.
2022. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltaképpen ő is bemutatkozott ezzel a mondattal. Még azt is elárulta magáról, hogy nem volt gyerekszobája. :-))))
2022. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bunko volt. De mondjuk nekem az fura, hogy nalunk a hazibuli az az, hogy olyanokat hivsz meg, akiket ismersz. Elofordul, ha valaki hoz magaval valakit, de arrol meg illik elore szolni, ergo hazigazdakent mar tudnia kellett ki vagy ;-)
2022. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ez egy jó nagy suttyó lehetett...
2022. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Soha nem tudom ezt megérteni, ez most ilyen trendi lett a fiataloknál, hogy tökismeretlenként állítunk be egy házibuliba? Facebook is tele van ilyen nyilvános event-ekkel b*szki, hogy valaki házibulit csinál, azt nyilvános az event meg lehet rá going-olni mindenkinek. Ennek mi értelme?
2022. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Még tudlak érteni! Képzeld, az a személy aki megtervezte és megalkotta a földet és az életünket, majd íratott egy könyvet is nekünk, az embereket nem érdekli a neve! Neki talán még rosszabbul esik, miközben az egész világon meg akarja ismertetni. Miért? Róma 10:13."Mindenki, aki segítségül hívja Jehova nevét, megmentésben részesül." De miért lesz erre szükségünk? A Biblia választ ad erre a kérdésre!
2022. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es, ha jól értem, az ötfős társaság valamelyik tagja ismerte a házigazdát. Nyilván ő mondta, hogy hozná még néhány barátját. Így nem tökismeretlenként állított be, hanem X.Y. haverjaként érkezett, vele együtt.


Egyébként érdekességképpen mondom, hogy pont régebben volt trendi tökismeretlenként beállítani. Vagy 20-30 évvel ezelőtt, amikor még mobiltelefonok sem nagyon voltak, volt olyan, hogy a Danubius Rádióban bemondatták, hogy itt és itt buli van, akinek kedve van, jöjjön oda. Fogalmam sincs, ilyenkor hány ismeretlen ment oda: 1-2 vagy több száz. :-)))

Továbbá gimnazista koromban (a rendszerváltás környékén) egyik osztálytársam bulija után mesélték, hogy ismeretlenek is jöttek fel hozzá. Remekül érezték magukat, jól leitták magukat, összehányták a lépcsőházat, ami miatt az osztálytársam apja másnap elég kellemetlenül érezte magát a szomszédok előtt. :-)

2022. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen a házigazda ismerte az egyiket. Csak 4en voltunk ismeretlenek.
2022. jan. 14. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!