Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tűnik a jól kereső...

Hova tűnik a jól kereső munkatársaim pénze?

Figyelt kérdés

Értem, hogy aki 1-200 ezer Ft-ot visz haza, annak elmegy a nagy része, főleg ha albérletet is kell fizetnie.

Viszont az nem fér a fejembe, hogy annak, aki keres 5-600 ezret, hova a fenébe tűnik a pénze. Tény, hogy nem kerestek mindig ennyit, csak az utóbbi 1 évben, de előtte is tuti megvolt a nettó 300, mert elárulták.


30 évesek, lakhatásért nem kell fizetni és mégsem tudtak a párjukkel együt összetenni egy ház önerőjére valót, kb 10 millió forintot. Elárulták, hogy 4M saját pénzük van.


Nem akarom tőlük megkérdezni, de nem fér a fejembe, hogy akkor az a rengeteg fizetés hova tűnt az évek során? Én csak 24 vagyok, pár éve dolgozom és mégis sikerült 9-et összekaparnom, pedig nem otthon élek és megveszem magamnak a jó minőségű ételeket is, ha erre elmegy 100 ezer havonta, akkor is marad még félretenni 500.


Szerintem egyébként felélik, csak nem tudom elképzelni, hogy hogyan. A kajarendelés vihet el ennyit?


2022. jan. 14. 08:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus, körmös, kondi terem, ételrendelés, drága italok, esetleg cigaretta, drága mobil, drága előfizetés, drága ruha, drága tv, nagyobb hitel, mint indokolt.

Kb. így lehet fölöslegesen elverni sok pénzt.

2022. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nő a fizetés, az igények is.


Hiába keres többet valaki, attól még nem feltétlenül tud többet félre rakni mint te.


Vagyis képes lenne rá, de drasztikusan le kéne rontani az életszívonalát.

2022. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
65%
Nekem csak egy kerdesem van, megpedig hogy neked amugy ehhez mi kozod van? :D toled kernek kolcson az eletszinvonaluk megteremtesehez?
2022. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Semmi közöm hozzá. Igazából nem konkrétan az ő pénzük érdekel, a kérdésem inkább az általánosságra vonatkozott, csak általam példákkal szerettem volna alátámasztani a kérdést.
2022. jan. 14. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!