Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit fognak csinálni?

Ilyenkor mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés

Elmegyek úgy orvoshoz hogyha elvileg karanténba vagyok munkatárs miatt. Az orvos gondolom nem látja, nem?

Én teszteltem de negatív vagyok.


2022. jan. 14. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hagyhatod el a karantént, ha tesztre mész, vagy veszélyben van az életed. Nincs más kibúvó. Azt nem tudom, hogy a háziorvoson túl más is láthatja-e, hogy jelenleg karanténban vagy. Akkor lehetsz bajban, ha pont akkor ellenőriznek, mikor nem vagy otthon.
2022. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem életveszélyes, de konkrétan eléggé fáj valamim. Gondolom gyulladás, nem akarom ezt hagyni 10 napig.
2022. jan. 14. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvost kezdésnek, és mondd el neki mi a gond. Mivel nem vagy közvetlen életveszélyben, így ezt nem fogják elfogadni egy ellenőrzés esetén (azért halkan hozzáteszem, hogy ha nem vagy regisztrálva a HKR-ben, akkor nagyjából nulla a lebukás esélye).
2022. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!