Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A tanárok miért fognak fel...

A tanárok miért fognak fel álltalában mindent bunkóságnak amit a gyerekek csinálnak/mondanak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:

Miért hiszik azokról a gyerekekről akik tényleg ügyesek, okosak, de néha nagy a szájuk és kimennek szünetbe cigizni hogy olyan hülyék, amikor ráadásul akikről most szó van nem rossz tanulók amúgy!???


Miért mindig a teszetosza puhány embereket szeretik akik mögött nincs annyi élet tapasztalat mert nem csináltak, nem próbáltak ki annyi mindent mint a úgymond rendettlenebb társaik?

2021. okt. 1. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy a tanárok mindent jól csinálnak. De a dohányzásos példád után sajnos a tanáraiddal kell egyet értenem. Nem ők találták ki a törvényeket. Jelenleg 18 év alatt nem fogyaszthatsz dohánytermékeket. Így jól teszik, hogy nem engednek ki cigizni a tanítási időben.


Nem tudom mit jelent nálad "Miért mindig a teszetosza puhány embereket szeretik akik mögött nincs annyi élet tapasztalat mert nem csináltak, nem próbáltak ki annyi mindent mint a úgymond rendettlenebb társaik?". Viszont ha valaki nem próbálta ki 16 évesen a füves cigit és nem itta full részegre magát, valamint még nem szexelt... azt nem tartom rossznak.

2021. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az #1 írja.Azért szólnak ezért, mert ez a munkaköri kötelességük.Ők felelnek a diákokért tanítási időben.Nem tudom nálatok mi a helyzet, de mikor én gimibe jártam, akkor ki sem lehetett menni az iskola területéről tanítási időben, nemhogy cigizni kimenni.


Egyértelmű, hogy a tanár a nem balhés diákokat preferálja, mert velük nem kell állandóan hadakozni, kisebb az esélye, hogy bajba kerül és emiatt a szülők és a munkáltatója majd RAJTA,tehàt a tanáron veri el a balhét és nem rajtatok!

Majd ha kicsit idősebb leszel megérted.

2021. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerinted az a vagány, ha valaki mindig szándékosan belekeveredik valamibe, aki pedig kerüli a bajt, az lúzer. Gyerek vagy még.
2021. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, még gyerek vagy. 18 év alatti gyerekek dohányzását a törvény tiltja, nem véletlen, hogy a dohányboltban sem szolgálnak ki. Ha bemegy az iskola területére egy ellenőrzés, és azt látják, hogy ott dohányzó gyerekek vannak, egyből indul a nyomozás, és a pedagógusokat fogják büntetőjogi felelősség alá vonni. Ezért tiltják meg az ilyen dolgokat egyből a tanárok, és ennek nincs semmi köze ahhoz, hogy személy szerint mit gondolnak az adott gyerekről. Ahogy előttem írták, gyerek vagy még.
2021. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!