Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erteheto hogy a bipolaris...

Erteheto hogy a bipolaris betegsegem miatt soha nem akarok gyereket? Ezt egy roma ferfi meg fogja erteni vajon? 22L

Figyelt kérdés

Van amikor napokig nagyon jol vagyok porgok ezerrel nem alszok 2 napig oromomben ,neki allok sutni fozni hajnali 3 orakkor, de aztan van a nehez idoszak amikor napokig bezarkozok es alszok, sirok, gyogyszereket szedek be. Es ez igy megy. Nem tudnak ellatni igy egy gyereket. Mindig is tehernek ereztem egy gyereket mert tudom azt hogy beteg vagyok.

Viszont az a helyzet hogy roma vagyok, parnak is roma ferfit szeretnek majd csak nem tudom ezt egy roma ferfi megfogja e erteni hogy nem akarok gyereket emiatt. Azert valjuk be, keves olyan roma ferfi van aki hazassagban el gyerek nelkul. Nem is ismerek ilyet. Nalunk az a termeszetes hogy van gyerek. De en tudom, ha gyereket szulnek teljesen megbolondulnek, attol rettegnek mikor jon a bezarkozas mikor jon ram az hogy napokig delbe kelek fel....hiszen egy kisbaba az anyjatol fugg....

Nagyon felek a jovotol, de foleg attol mi lesz majd ha szerelmes leszek, es megtudja hogy nem akarok gyereket


2022. jan. 15. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
A bipoláris betegséget (mint minden más betegséget is) kezeltetni kell, nem gyermektelenséget fogadni miatta.
2022. jan. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek negyvenes bipolaris anyat, veletlenul nem egyet. Mar gyerek elott is kezeltettek, de olyan sulyos, es a manias fazis se jo, gyogyszerekhez hozzaszokott husz ev utan, terapiara rengereg penzt koltott. A gyerek nagyon eros lelkiekben, igy felnott valahogy, bar sokszor lebegett, hogy szol a csalad es elvesziti az anya.

En ertem, ha nem mersz gyereket vallalni. Minden rasszizmustol mentesen, egy roma neveltetesu ferfi nem fogja megerteni, ha nemcsak szarmazasaban erdekes, hogy pont roma.

2022. jan. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Bipolaris betegséged van, ami öröklödő, tehát alaphogy nem vállalsz gyereket.
2022. jan. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

#3 Szép is az eugenika, mi?


Amúgy nyugi kérdező, minden etnikumban van egy rakás olyan ember, akik nem akarnak gyereket. Csak jó előre tudast velük,a félreértések elkerülése végett.

2022. jan. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem is dolgozol.
2022. jan. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
A bipolális zavar még nem feltétlenül kizáró ok, de a cigány férj annál inkább. Támogatom a döntésed.
2022. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyetértek a 4-es válaszolóval, nem kell aggódni, csak a megfelelő férfit kell megtalálnod, aki hasonlóan nem akar gyereket. Mivel a romáknál a többség családcentrikus, így lehet beletelik némi időbe, de biztos vagyok benne, hogy nem mindenki akar gyereket! A lényeg tényleg az, hogy az ismerkedések elején tisztázd ezt le, így nem fogsz beleszeretni olyanba, aki mindenképpen gyereket szeretne és a másik fél idejét sem 'rabolod'.

Ezenkívül, ha anyagilag megengedheted magadnak, a bipoláris betegségen terápiával lehet javítani. Nem feltétlenül csak azért, hogy hátha később tudsz/szeretnél gyereket vállani, hanem saját magad miatt. Látszódik, hogy zavar téged, tehetnek érued magad tőle. Pedig hidd el, nem vagy az!

Sok kitartást kívánok és ne aggódj biztosan megtalálod a megfelelő férfit!:)

2022. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!