Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kikeszultem az evek alatt a...

Kikeszultem az evek alatt a mentalis betegsegeim meg a sok sza..r miatt tunet kinlodas stb. Meg akarok halni nem latok mas utat mas is van ilyen helyzetben vagy csak en?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 23:51
 1/6 yoshimitcu ***** válasza:
100%
Én is. Most se tudok elaludni mert pánik roham jön rám elalvaskor.
2021. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Írj.
2021. máj. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem hogy jobb lett volna ha nem születtem volna meg,mert nagyon sokat szenvedtem betegségtől is, meg sokat gonoszkodtak velem,úgy fáj az a sok gonoszság hogy majd meg őrülök,a diplomámmal nem tudtam elhelyezkedni,mindig baszogatnak a gyárban hogy gyorsabban gürcöljek különben ki leszek rúgva...Az öngyilkosság nagyon is bátor megoldás, de csak akkor ha tényleg nem látsz semmilyen más kiutat
2021. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon mast mar nem kinoz a betegseg a tunet plusz a kornyezetem is az ugymond csaladom hatta forditott a baratok ismerosok szinten meg ram kopkodnek meg minden hat ha ekkora egy luzer vsgyok es utalnak plusz en is utalom magam es szenvedek tehat nem latom ertelmet folytatni a szenvedest
2021. máj. 17. 23:24
 5/6 anonim válasza:
Figyelj, szívesen segítek. Legalább próbáljuk meg. Írj egy üzenetet, ha benne vagy. Csak ne tegyél kárt magadban, ez nagyon fontos! Tisztában vagyok vele, milyen rossz, tudom, hogy szörnyű. De kérlek, tarts ki!
2021. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondogatni magamnak,hogy ne legyél öngyilkos hanem élvezd a szenvedést!
2021. jún. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!