Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Asperger szindrómás srác...

Asperger szindrómás srác vagyok. A betegségem miatt rengeteg gyűlölet született bennem temérdek dolog felé. Ez először csak viszolygás majd részben a társadalomnak köszönhetően gyűlöletté vált. Mit kezdhetek ezzel? Nem akarok ilyen lenni.

Figyelt kérdés
laza akarok lenni, nem akarok utálni semmit és senkit, szeretnék önfeledt örülni a dolgoknak. Sajnos a gyerekkorom is pokol volt.
2017. máj. 14. 01:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad befolyásolni érzelmileg.

Ne mások által keresd a harmóniát, boldogságot hanem saját magadban és az élet dolgaiban.

2017. máj. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Bocs, de tenyleg az vagy, vagy te diagnosztizaltad magad a netrol?..
2017. máj. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
konkrétan mikre reagálsz gyűlölettel?
2017. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szakemberrel, pszichológussal beszéltél már erről? Szerintem ez tudna neked segíteni.
2017. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez nem betegség - ebből nem lehet kigyógyulni. Ez egy állapot. És ha te úgy éled meg, hogy a gyerekkorod egy pokol volt, akkor meg kellene kérdezni azokat, akik felneveltek téged. Szerintem ők is azt mondanák, hogy rémálom volt végigélni...

Az első lépést megtetted, hogy változtatni szeretnél a hozzáállásodon.

Azzal kellene kezdeni, hogy mégiscsak keresel pozitívumokat a múltadban, és átértékeled - a poklot...

2017. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem szeretem, ha betegségnek hívják. Én aspergeres lány vagyok. Nem azért gyűlölsz sok mindent, mert aspergeres vagy, hanem mert nem tudsz szemet hunyni a romlottság felett, ahogy mások teszik.

Nekem rengeteg hobbim van, amiben örömre lelek. Próbálj ki mimnél több dolgot, keresd meg, hogy mit szeretsz csinálni, ilyen egyszerű. Biztos vagyok benne, hogy van ilyen dolog, csak nyitottnak kell lenned.

2017. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Na jol van utolsokam, meg a vegen te vagy itt mindenkitol jobb,mert aspergeres vagy, ugye??....
2017. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem erre céloztam, de ráhibáztál :*
2017. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Még mindig a hetes vagyok. Csak szeretném halkan megjegyezni, nem " mindenkitol" hanem "mindenkinél". Ha még ez is gondot okoz neked, szerintem ne pazarold a levegőt.
2017. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!