Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az összefüggés az...

Mi lehet az összefüggés az írás és a rajzolás között?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy az egyik ismerősöm, aki brutál szépen rajzol elég csúnyán ír, míg én szépen írok, de a rajztudásom nulla. Hogy lehet, hogy nem fordítva van? Aki szépen rajzol, az miért nem ír szépen?

2022. jan. 15. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, van olyan is aki x stílusba jól fest, de pl realizmusba irtó gyenge lenne. Van aki rondán ír és rajzol. Régen meg még a betűket is rajzolták :D
2022. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Én is szépen rajzolok, és nem a legszebb az írásképem, olyan átlagos. Szerintem az írás akkor szép, ha az azonos betűk mindig ugyanúgy néznek ki, a szünetek mindig ugyanakkorák, amit nehéz elérni. Rajzoláskor viszont a fantáziádat használod és az érzelmeidet, és az a jó, ha nem csak egy geometroai, hasonlóságos szimmetriakupac a rajz.
2022. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rajzhoz finom mozgás kell, igaz az íráshoz is, ahhoz nem annyira részletes.
2022. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:

A mindennapi kézírás másféle motoros funkciókat kíván, mint a rajzolás.


Nemhogy a jól rajzolóknak, de még a kalligráfusoknak (akik nyomdát megszégyenítő szép betűket "rajzolnak") sem feltétlenül szép a mindennapi kézírása.

2022. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát régen 1d-be bármit megfestettem, igaz kb 3 óra alatt, de mást nem tudtam, exem ugyan ez csak ő realistán tudott így festeni, amit meg kell hagyni mást nem ismerek most se aki úgy tud festeni mint ő.
2022. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!