Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet összefüggés a "szűz...

Lehet összefüggés a "szűz lét" és a magabiztosság között?

Figyelt kérdés

Az a feltételezésem, hogy aki idősebb (18 feletti) korban még szűz, az nem magabiztos. És minnél idősebben szűz, annál kevésbé magabiztos.


Van ennek értelme?


2020. júl. 11. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kifejtem kommentben
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem biztos végeztek már erre vonatkozóan is kutatást,és szerintem találtak összefüggést.Egyszer mintha hallottam volna erről valamikor régen valahol.
2020. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi miatt szűz.

Ha azért mert félénk, visszahúzódó, nem nagyon ismerkedik, és nem talált senkit, akkor lehet, de inkább a nem magabiztosság "okozza" azt, hogy szűz, nem fordítva (legfeljebb később rátehet egy lapáttal az önbizalomhiányra a szüzesség.)

Ha vallás vagy egyéb saját elhatározás miatt szűz, akkor hajjaj.... Ők pusztítani tudnak tudnak a magabiztosságukkal. XD

Aztán ott vannak még az ilyen incel-félék, akik azért maradtak szüzek, mert s*ggfejek és a kutya nem fekszik össze velük. Na, ők nemhogy magabiztosak, hanem az egoizmus csúcspontjai.

2020. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát életkortól is függhet szerintem. Mondjuk 18 évesen szűznek lenni még nagyon gyakori, úgyhogy ilyen 22-23 éves korig szerintem egyáltalán nem függ össze.
2020. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld pacsi, jó válaszok! :)
2020. júl. 11. 10:00
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is igaz,azért aki 18 év fölött sem tudott egy pàrkapcsolatot vagy legalàbb egy kósza egyéjszakàst összehozni,azzal az emberrel komoly problémàk lehetnek,vagy a külseje vagy a viselkedése annyira taszító hogy senkinek nem kell vagy a szociàlis kapcsolatokra nem alkalmas,egyébként öcsém is ilyen lassan 23 évesen nem volt még csaja,mondjuk nem egy jóképü gyerek,de a személyisége meg egyenesen kiàbràndító,szóval nem csodàlkozom hogy nem futnak utànna a lànyok és ez idövel csak rosszabb lesz.

Én sem vagyok egy szépség,de mindenkivel próbàlok kedves,nyitott,vicces lenni,így soha nem volt problémàm az ismerkedéssel.

Azt nem mondom hogy beképzelt lennék,de rendben van az önértékelésem és el fogadom magam ahogy vagyok,nem cserélnék senkivel sem.Egyébként én is szüz voltam majdnem 18 éves koromig,de az sajàt döntés volt,meg akartam vàrni míg szerelmes leszek,de elötte is akadt udvarlóm böven.

De aki nem önszàntàból nem tudott lefeküdni senkivel,azért elhiszem hogy rontja az önbizalmàt a dolog. Csak nem sírni kell ,hanem vàltoztatni szerintem.

2020. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

"Csak nem sírni kell ,hanem vàltoztatni szerintem." - Hát persze. A bottal se nyúlnék hozzá kategóriának csak akarnia kell a változást, mert minden csak az ember hozzáállásán múlik.


Ez szarkazmus akart lenni, ha nem esett volna le.

2020. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Jó frizura,megfelelö ruha bàrkin sokat dob,na meg a személyiség,csùnya ember nincs,csak igénytelen,ha kövér fogyjon le,ha sovàny menjen edzeni,de tudom sokkal könnyebb kifogàst talàlni,mint megmozdulni és tenni valamit magadért ugye???Nem egy kevésbé jóképü haveromnak van egész csinos csaja,szóval nem lehetetlen,jó szöveg,intelligencia,humor ha ez megvan senkit nem érdekel hogy nézel ki.

Na meg a könnyebbik ùt,ha van pénzed,akkor sem a külsödet nézik,mondjuk azok a lànyok annyit is érnek...

Na meg ha tudod magadról hogy nem vagy egy Richard Gere (40 évesen,nem most) akkor ne a topmodelleknél próbâlkozz,hanem a te szinteden lévö,kevésbé szép,vagy duci lànyokkal,csak jó tanàcs akar lenni.

2020. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
64%

:D


25 vagyok es meg csokom sem volt. Nyilvan nem reklamozom de sokkal buszkebb vagyok magamra hogy ez a helyzet mint a volt osztalytarsaimra akiken jokat nevetek hova tettek az eszuket mert mar 20 evesen szulnek vagy olyanokkal jottek ossze akikhez fogalmam sincs hogy van gyomruk hozzaerni, mikir ok maguk egyaltalan nem csunyak, sot!


Nem tudom vannak napjaim amikor elvonulok, ugy tunok mintha felelnkebb lennek tarsasagban de ilyenkor max lazitok, mert ingerszegeny a kozeg vagy faradt vagyok. Amugy nem momdanam magamat felenknek, sot szeretem ha valaki seggfejnek megmondhatom a velemenyem

2020. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18 vagyok, nekem sem volt meg csokom sem. Egyreszt, mert nem talalkoztam olyannal, akivel normalis kapcsolatom lehetne, masreszt, nincsen ra idom.

En ezt nem erzem gaznak, majd eljon az ideje. Es semmilyen kihatassal nincsen az onbizalmamra.

(Egyebknent sem sajnalom, hogy igy alakult. Ha 18 eves korom alatt besikerult volna veletlen egy terhesseg, az azert eleg komolyan megviselt volna.)

2020. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 28 évesen nem volt még senkim. Nem mert nem akarnàm, de mindenhol ahol eddig voltam szinte csak lànyok voltunk (iskola például, munkahelyen meg öreg bàcsi vagy olyanok voltak akiknek volt valakije). Az önbizalomhiànyom nem is ettől van leginkàbb, hanem attól, hogy az emberek szemében akinek ennyi idősen nem volt senkije az vagy mentàlisan beteg vagy irtó ronda. Egyiknek sem érzem magam de mégis sokszor elgondolkodom emiatt hogy talàn lehet mégis.
2020. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!