Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vennétek egy...

Milyen ajándékot vennétek egy betegségen átesett embernek?

Figyelt kérdés

Olyat ami lefoglalja az embert. Gondoltam puzzle-re, ami lefoglalja az embert. Milyen egyéb ötletetek van?


Max 4-5 ezer forintért.


2022. jan. 17. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem muszály hogy játék legyen mint a puzzle. Lehet más is.
2022. jan. 17. 19:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarom, hogy lefoglalja magát, akkor valami izgalmas könyvet vennék neki, vagy bármilyet, olyan témakörben, ami érdekli.

Ha esetleg olyan betegségen esett át, amelynek következtében sok időt kell majd otthon töltenie, és abban szeretnék neki segíteni, hogy ezidő alatt lekösse magát, akkor vennék egy 32/64 gigás pendriveot (4-5k) és rátöltenék egy csomó sorozatot illetve filmet. Esetleg egyszerűbb megoldás egy Netflix előfizetés.

Nem tudom, az illető szeret-e puzzle-özni, de számomra kevés unalmasabb elfoglaltság létezik. Akkor már egy ilyen előrenyomtatott festővásznat és festékeket tartalmazó felnőtt kifestőt vennék neki, amivel szöszölhet, és a végén lesz egy jól kinéző, saját gyártmányú festménye.

2022. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban azt venném figyelembe, hogy mennyire ismerem, minek örülne. Egy jó társas is jó lehet, ha van kivel játszania. Egy jó könyv, de ebben jó lenne tudni az ízlését, milyen témák érdeklik. Puzzle-ből vannak 3D kirakók is, némelyikkel eléggé el lehet pepecselni (vettem pár éve egy ilyen hattyút, még nem tudtam kirakni). Jó időtöltés lehet a Rubik kocka valamelyik változata, a klasszikus mellett sok másféle létezik még. Esetleg egy rejtvénykönyv, Sudokuból tudok ilyet pl.
2022. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rubik kockat en is ajanlanek. Amikor el volt szakadva a keresztszalagom, akkor a korhazban par nap alatt megtanultam. Nagyon jo elfogaltsag sztem
2022. jan. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!