Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egyedul egy garzonban...

Milyen egyedul egy garzonban elni?

Figyelt kérdés
Rossz egyedul elni? Ha csak egyetemre jarok mashova nem?
2022. jan. 18. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én egy darabig laktam egyedül egy kis garzonban. Életem legszebb pár hónapja volt :D

Egyedül mindent abszolút te irányítasz, senkinek semmi beleszólása semmibe. Ha már ketten vagytok /legyen az lakótárs vagy párkapcsolat/ nem olyan.

Tegyük fel te spórolnál valamin ő meg atomerőművet üzemeltet a lakásban egy gamer számítógéppel vagy ilyesmi. Te rend és tisztaságmániás vagy ő meg nem vagy fordítva.

Szeretem imádom a párom de sokszor mondom neki, hogy költözz el majd meglátogatlak :D

2022. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem éreznéd nagyon magányosnak magad ha viszonylag sokat dolgoznál home officeban?
2022. jan. 18. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül a legjobb. A szíved becsap, mikor magányt érzel. Ha egyedül vagy, senkihez sem kell alkalmazkodnod, senki előtt sem kell színlelned, mindent úgy csinálsz, ahogy neked jó és kényelmes.
2022. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan. Nekem is 80%-ban home office munkám van és volt is abban az időszakban.

Sokáig inkább azért nem jó egyedül lakni ami a hátránya ennek tényleg, hogy baromi nehéz lesz alkalmazkodni majd egy párkapcsolathoz.

2022. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Most igazából mi a kérdés?


Azt neked kell tudni, hogy bírod az egyedüllétet.


Nyilván ha igényed van a társaságra, barátokra, emberi kapcsolatokra, akkor nem lesz előnyödre, hogy egy kis lakásban gubb..sztasz egész nap.


Másrészt lakótárssal lakni sem lenne jobb.


Pont azért mert sokan elfelejtik, hogy a lakótárs nem élettárs, nem feltétlenül lesz a legjobb barátod, nem feltétlenül fog vágyni a közös programokra. Csak laktok egymás mellett mert a pénz az pénz.

2022. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én szerettem egyedül élni. Ha nem volt kedvem feltöltözni, akár egész nap, akkor nem kellett. Ellenben nekem kellett mindent megcsinálni a lakásban, mármint takarítás, mosás stb. Én nem gubbasztottam egésznap a lakásban, mászkáltam erre-arra, barátokkal, barátnőkkel. Viszont azt kifejezetten utáltam, amikor próbálták rámtukmálni magukat, hogy egy-egy kocsmázás után, had aludjanak nálam, mert én a városközpontban laktam. Talán 1-2 ember aludt nálam, akik nem adták fel a könyörgést. A magam ura voltam, imádtam. Később laktam olyan helyen, ahol egy szinten, 1 konyhára és 3 fürdőszobára volt 8 szoba, 11en laktunk ott. Mindenki az útjában volt mindenkinek. Volt, hogy letakarítottam a tűzhelyet és mire kimentem volna főzni, addigra más már befoglalta és ugyanúgy összekoszolta. Vagy épp eltűnt a kajám, zsírcseppes volt a wc és hasonlók. Jobb egyedül, ha az ember megteheti.
2022. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem van lakótársam, de elég sokat vagyok egyedül, így olyan mintha egyedül laknék. Azt aláírom, hogy így nem kell alkalmazkodni senkihez stb., de én ezt soha nem éreztem különösebb problémának vagy tehernek, nem okozott gondot. Viszont az nagyon zavar, hogy most egyedül vagyok, nem találkozom senkivel, nincs kihez szólni stb., emiatt én önszántamból biztosan nem laknék egyedül. A kollégiumot szerettem a legjobban, mert ott volt ugye szobatársam is és eleve négyen laktunk együtt, mindig volt valaki, csomó beszélgettünk stb. Albérletben lakva (eddigi tapasztalataim alapján) az ilyesmi már elég ritka, legalábbis nekem az összes lakótársam inkább távolságtartó vagy akár egyenesen bunkó, rideg, barátságtalan volt sajnos. Nagyon nehéz jót kifogni, de én a magam részéről még ezt is jobbnak érzem mint azt, hogy egyedül lakjak.
2022. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint egy munkásszállón 3 idegennel
2022. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Életem legszebb időszaka, mióta egyedül élek egy garzonban. Anyagilag elég húzós, de én már nem bírtam tovább másokkal lakni. Elég sokáig laktam albérleti szobákban, én nagyon nem bírtam. Elviselhetetlen emberekkel laktam együtt, meg állandóan otthon volt mindenki és az sem volt jó. Olyan jó, hogy nem kell a mosdóra várni, minden ott van, ahova letettem, nem kell elszámolnom senkinek, hogy merre voltam stb. Nekem így a legjobb, csak az a kár, hogy nem az enyém a lakás.
2022. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!